پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

شبح مرگ بر کنفرانسِ سران؛ بغداد در آتش

منصور فریاد زد: جناب سرهنگ! دکل! دکلِ کابل فشار قوی مقابل‌مان است. از زیرش رد شیم یا از روش؟ عباس بدون اینکه پاسخی بدهد ارتفاع را کمی بیشتر کرد و از روی کابل فشار قوی رد شد. برای لحظه‌ای نوسانات شدید برق، سیستم ارتباطی هواپیما را مختل کرد… به سمت 330 درجه گردش کرد و روی بام شهر قرار گرفت.

احتمال وقوع تخلف در فروش‌ مگان‌های عدم‌تعهد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: برخی مستندات به طور تقریبی خبر وقوع تخلف در فروش مگان‌های اجلاس عدم‌تعهد را تایید می‌کنند.

جنبش عدم تعهد و جای خالی دیپلماسی عمومی و غیررسمی

این عدم حضور مردم حتی برای موافقین کشور در عرصهٔ بین المللی هم سوال ایجاد کرده است. هم بدبینی به فاصلهٔ مواضع نظام با مردم در جمهوری اسلامی. عباراتی از این دست که ایرانی‌ها کجا هستند؟ نظر مردم ایران چیست؟ چرا جوانان ایرانی در صحنه نیستند؟ چرا ما فقط صدای دولت ایران را می‌شنویم و…. عبارات آشنایی است که فعالان بین المللی از فعالان و سایر کشور‌ها می‌شنوند.

فراخوان خبر و عکس اجلاس عدم تعهد

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی جنبش عدم تعهد اولین جشنواره عکس و خبر را با موضوع شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد برگزار می نماید.

لوموند: اوباما دروغ می‌گوید، ایران منزوی نیست

باراک اوباما رئیس جمهور امریکا در سخنرانی ششم سپتامبر خود در گردهمایی دموکرات‌ها به دروغ گفت جهان در مخالفت با برنامه هسته‌ای ایران متحد می‌ماند.

چرا بان‌کی‌مون با موسوی و کروبی دیدار نکرد؟

فته شد اگر قرار به ملاقات باشد خانواده هزاران شهید دوران دفاع مقدس برای ارائه سوالات خود در صف انتظار ایستاده‌اند که خانواده شهدای شیمیایی سردشت و شهدای ترور نیز دراین فهرست قرار دارند، گفت: با توجه به پیاده‌سازی این راهبرد، بان‌کی‌مون چاره‌ای جز ارائه پاسخ منفی به همه درخواست‌ها نداشت و بر این اساس با بهانه کمبود وقت از همه دیدار‌ها صرف نظر کرد.

من احمدی‌نژاد نباید اشرافی‌گری داشته باشم

رئیس جمهور گفت: بخدا قسم هیچ کس در دولت فراماسونر یا حجتیه یا بهایی و خطر بزرگی بعد از صدر اسلام نیست و نه منحرف و نه خائن است. دولت پاک است و ما روی اصول خود ایستاده‌ایم و اصولی که سال اول گفته‌ایم محکم پای آن هستیم؛ این دولت پاک‌ترین دولت در طول تاریخ است‌ و ما شبانه‌روزی در تلاش هستیم.

بان‌کی‌مون به رهبر انقلاب چه گفت؟

دفتر دکتر علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در پاسخ به مطلب منتشر شده در شبکه «بی‌بی‌سی» به نقل از «مارتین نسیرکی»، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل، بیانیه‌ای صادر کرد.

موضع متفاوت رهبری و بان‌کی مون در اجلاس تهران

ما راه حل‌های عادلانه و کاملاً دموکراتیک را پیشنهاد کرده‌ایم، همه فلسطینی‌ها چه ساکنان کنونی آن و چه کسانی که به کشورهای دیگر رانده شده‌اند و هویت فلسطینی خود را حفظ کرده‌اند، اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی در یک همه پرسی عمومی با نظارتی دقیق و اطمینان بخش شرکت کنند و ساختار نظام سیاسی این کشور را انتخاب نمایند

بشار هم اگر جای مرسی بود سانسور می‌شد!

اجلاس تهران؛ صدا و سیمایی که 5 درصد از سخنان مرسی را سانسور کرد، عمری است به «اسرائیل» می‌گوید، رژیم غاصب قدس. شیربچه‌های «محمد بنا» موجودیت نظام جعلی اسرائیل را قبول ندارند. فرنگی‌کاران ما روی کشتی‌گیران اسرائیل به جای «سالتو»، «فن سانسور» اجرا می‌کنند. دیروز ما صد‌‌درصد حسنی مبارک را قبول نداشتیم اما امروز فقط با چند جمله رئیس‌جمهور جدید مصر اختلاف داریم. اصلا محمد مرسی کیست؟! خود بشار اسد هم یک ساعت در تهران سخنرانی کند، ای‌بسا از چند جمله‌اش صرف‌نظر کردیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.