وقتی شهید دوران نشست غیرمتعهد‎‌ها را لغو می‌کند

به گزارش تریبون مستضعفین شب گذشته دکتر علی اکبر ولایتی در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: در زمانی که من وزیر امور خارجه بودم قرار بود اجلاس هفتم جنبش عدم تعهد به میزبانی دولت عراق برگزار شود، در آن زمان ما در حال جنگ با عراق بودیم و من خانم گاندی را تهدید کردم که […]

گزارش تصویری: ایست و بازرسی های ناجا و بسیج در حاشیه اجلاس نم

حضور بسیج و نیروی انتظامی در سطح شهر برای برقراری نظم و امنیت شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد در آخرین روز برگزاری اجلاس به پایان رسید.

دفاع ضرغامی از اشتباه مترجم شبكه يك!

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در مورد ایراد کار صدا و سیما در ترجمه سخنرانی رئیس جمهور مصر در اجلاس عدم تعهد تهران گفت: ایراد تنها در یک مورد ترجمه نام سوریه به بحرین در یکی از شبکه‌های سیما بود.

وزیرامورخارجه‌میانمار: فقط ۸۸ نفرکشته شدند!

وزیر امور خارجه میانمار تاکید کرد: اتفاقات اخیر در میانمار درپی اختلافات قومی بوده است و میانمار اتهاماتی را که برخی بر علیه این کشور مبنی بر اختلافات مذهبی زده بودند، کاملا رد می‌کند.

استقبال حزب‌الله از سخنان مرسی درتهران

دولت منتخب فلسطین و حزب الله لبنان در موضع گیری های جداگانه از اظهارات مرسی رئیس جمهور مصر در اجلاس عدم تعهد در تهران پیرامون فلسطین استقبال کردند.

مقام‌مصری: پیشنهاد امام‌خامنه‌ای‌ مرا شگفت‌زده کرد

عضو شورای امور خارجه مصر با بیان اینکه «من از طرح امروز امام خامنه‌ای در خصوص برگزاری رفراندوم در فلسطین شگفت زده شدم»، نسبت به سران عربی و اسلامی که چطور در گذشته به این پیشنهاد نرسیده و یا آن را مطرح نکرده بودند انتقاد کرد.

خاطره رهبر انقلاب از اجلاس غیرمتعهدها

بعد با‌‌ همان صراحت و شدت، به تجاوز شوروى به افغانستان حمله کردم. این‌ها مبهوت مانده بودند! یکى از‌‌ همان رؤساى جمهور چپ به من گفت، تنها غیر متعهّد در این کنفرانس، ایران است.

حاشیه‌های سخنرانی آیت‌الله‌خامنه‌ای در اجلاس عدم تعهد

یکی از خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی، نمی‌دانم برای اینکه چه کسی را خوشحال بکند در یکی از خبرهای خود آورده بود که عراقی‌ها از تصویب فلان طرح خوشحال شدند در حالی که نخیر! هیچ خوشحال که نشدند، خیلی هم عصبانی و ناراحت بودند…

چامسکی:«نم»ازایران هسته‌ای حمایت می‌کند

یک تحلیلگر ارشد مسایل آمریکا با اشاره به حمایت کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از فعالیت‌های هسته‌ای ایران نوشت که آمریکا و غرب در تقابل با ایران تنها هستند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.