جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

«اتحاد» در ميان زد و خورد اصلاح طلبان

آن اصلاح طلبان خائني كه صادق خرازي از آن‌ها سخن می‌گوید كه حتي در زمان خودشان به دشمن گرا می‌دادند چه كساني هستند؟ با توجه به عملكرد اصلاح طلبان در فتنه 88 و فرار جمعي از اصلاح طلبان از كشور و دريوزگي آنان در برابر دشمنان ملت در رسانه‌های معاند نظام، آيا سخنان آقاي خرازي صادق است؟ از سوي ديگر آيا واقعاً ديپلمات اصلاح طلب يك قاچاقچي است؟ مردم بايد بدانند چه كسي خائن است چه كسي قاچاقچي و يا اصولا چه كسي از اساس دروغ مي گويد.

روزه‌خواری همراه با نسیم بهشت!

امسال متاسفانه در ماه مبارک رمضان دیده شد مسئولین فرهنگی مترو با یک ابهامی مواجه شده‌اند و آن اینکه نمی دانند باید آب سردکنهای مترو را باز نگه دارند یا آن را ببندند. سالهای قبل نیز این مشکل برای مسئولین مترو وجود داشت و شاهد بودیم یک سال باز و یک سال آن را بسته نگه می‌داشتند!

از غفلت مکرر خواص تا تشییع 175 غواص

برای این جماعت هفته‌هاست تقاضای عده معدوی از زنان برای ورود به ورزشگاه تیتر یک و دغدغه اصلی شده است. اعتراض‌های معدود به لغو چند کنسرت در سخنان رییس جمهور بازتاب دارد و اینان بسیج شده‌اند که این مطالبات کم تعداد را پیگیری کنند! برای جشن‌های دولتی کم استقبال سالگرد 24 خرداد اخبار مبالغه آمیز منتشر می‌کنند اما اگر ده‌ها هزار نفر در یک مراسم تشییع مطالبه خود را فریاد بزنند باید شرمگین باشند و همین جماعت آن‌ها را متحجر و تندرو معرفی کند. آیا مطالبه این مردم به اندازه چند ده نفری که حق خود را ورود به ورزشگاه می‌دانند قابل پیگیری نیست؟

افت علم در میان رشد رقص!

اقدامات مبتذل این روزها در دانشگاه‌های مختلف به بهانه مراسم جشن چیزی جز به حاشیه کشاندن دانشگاه نیست تا عده‌ای مشغول رقص و آواز شوند و عده‌ای دیگر به با مخالفت با این مراسم ضد شرعی و ضد اخلاقی صدای اعتراض بلند کنند و در اولویت مباحث دانشگاه به این موارد مبتذل تنزل یابد!

حضور سیاسی زنان در سالنهای ورزشی!

در حالی بحث صدور مجوز حضور زنان در وزرشگاه‌ها در صفحه‌اول روزنامه‌های حامی دولت درج شده بود که روزنامه‌های ورزشی هیچ کدام این ماجرا را در صفحه اول خود بیان نکرده اند تا نشان از این امر داشته باشد که حضور زنان در ورزشگاه و اختلاط زن و مرد تنها دغدغه یک جناح سیاسی خاص است و ورزشکاران و اهل ورزش دغدغه های دیگری را دنبال می کنند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.