جشنواره‌فیلم مقاومت به ایستگاه‌دهلی رسید

جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پس از برگزاری در کشورهای فلسطین(غزه)، روسیه، قزاقستان، گرجستان و ترکیه، امروز سه‌شنبه ۲۵ آذر در کشور هند و در شهر دهلی آغاز بکار می‌کند و تا روز جمعه ۲۹ آذر ادامه می‌یابد.

«تنهای تنهای تنها» به کره جنوبی رفت

فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» به عنوان فیلم اختتامیه در روز ۵ مرداد در جشنواره فیلم کودک کره جنوبی نمایش داده می‌شود.

«پاپ» عبدی‌پور آماده نمایش شد

احسان عبدی پور کارگردان فیلم سینمایی «پاپ» از پایان مراحل اصلاح رنگ این اثر سینمایی و آمادگی کامل برای نمایش این فیلم خبر داد.

عبدی‌پور برای «پاپ» مجوز می‌گیرد

کارگردان فیلم تحسین‌شده «تنهای تنهای تنها» از ارسال دومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «پاپ» به وزارت ارشاد برای دریافت پروانه ساخت خبر داد.

کارگردان «تنهای تنها…» در جشنواره عمار

احسان عبدی‌پور کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» از حضور در چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با فیلم «همسنگار» درباره جنگ تحمیلی خبر داد.

«تنهای تنهای تنها»‌ نقد می‌شود

نمایش، نقد و بررسی فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. ‌

فیلمی خوب با اسمی بد

در نشست دیروز فرصت گفت‌و‌گویی صمیمی با احسان عبدی پور کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» و بررسی منتقدان مطرح سینمایی فراهم شد و از او از هدف اولیه اش برای ساخت این فیلم و علاقه اش برای نمایش به اعضای 1+5 گفت.

دیپلماسی ظریف از فیلم من خیلی جلو‌تر است

واقعیت این است که دیپلماسی جواد ظریف از فیلم من خیلی جلو‌تر است و اصولا ظریف نیازی به این فیلم‌ها ندارد چراکه می‌داند چه می‌کند و نتیجه مذاکره هرچه باشد قطعا قابل احترام است. اصلا وزیر امور خارجه ما انسانی اسپرت است.

چهره‌ای صحیح از ایرانی‌ها در «تنهای تنهای تنها»

عبدی پور گفت: فیلم من به دنبال نسخه پیچیدن برای کشورها نیست و بنده با نقطه تصمیم گیرنده در جهان سخن می‌گویم و انرژی هسته‌ای یک مستمسکی شده است که وضعیت یک ملت را در قبال تصمیم گیری‌های کلان سیاسی در جهان تشریح می‌کند.

تنهای تنهای تنها فیلم برتر جشنواره کودک شد

فیلم «تنهای تنهای تنها» به کارگردانی احسان عبدی‌پور در بیست‌ و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان برنده چهار جایزه شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.