پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کاریکاتوری از آقازاده هرزه در «عصر یخبندان»

آقازده‌ی فیلم اتودی است از یک شخصیت؛ یک آقازاده هرزه کاریکاتوری که هیچ یکی از رفتارهایش نشان نمی‌دهد که طرف آقازاده است.

نگاه رهبر به دولت احمدی‌نژاد چگونه است؟ +جزوه

کمیته امام و رهبری واحد سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری به جمع‌آوری دیدگاه‌های مثبت و منفی‌ رهبری درباره دولت نهم و دهم از نظرگاه خود پرداخته است.

سند ۳۲۰ میلیارد هزینه بی‌سندِ شهرداریِ احمدی‌نژاد پیدا شد

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران اظهار کرده است که ۳۲۰ میلیارد هزینه‌های بی‌سند زمان شهرداری احمدی‌نژاد سند دارد و انحراف از برنامه‌ای بوده که باید پس از اجرا در قالب اصلاحیه بودجه ارائه می‌شد، اما احمدی‌نژاد به دلیل انتخاب به ریاست جمهوری فرصت ارائه آن را نکرد.

قول‌های احمدی‌نژاد در میان مردم زلزله‌زده

رییس جمهور با اشاره به بازدید هوایی از مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی گفت: معتقدم اگر روند بازسازی‌ و ساخت و سازها با همین سرعت به پیش برود، تا پایان آبان‌ماه هیچ خانواده‌ای بدون سرپناه باقی نمی ماند.

انتقاد ضمنی رهبر انقلاب از عدم چاره‌اندیشی به‌موقع تحریم‌های نفتی و بانکی

بهترش اين است كه قبل از اينكه آن تصميم را طرف مقابل بگيرد، شما حدس بزنيد آنچه را كه او انجام خواهد داد. فرض بفرمائيد كه مشكل جابه‌‌جائى منابع مالى و ناشى از فروش نفت را شما از قبل هم حدس مي‌زديد و ميگفتيد؛ يا مشكلى را كه در خريد و فروش نفت و انتقال نفت و بيمه و از اين چيزها به وجود آوردند، قبلاً همه را حدس مي‌زديم. راه‌ها را از پيش آماده كنيد.

افروغ: باید اقتدار ضابطه‌مند دولت حفظ شود

عماد افروغ ضمن این که نفس نامه‌نگاری کارشناسان و نخبگان به مقامات عالی کشور را امری طبیعی و قانونی دانست، پیشنهاد تأسیس نهاد اجرایی فرای قوای سه‌گانه برای اداره‌ی امور کشور را «برهم‌زننده‌ی قانون اساسی» دانست و افزود که نباید پیشنهادی داده شود که « اقتدار ضابطه مند قوه مجریه را زیر سئوال ببرد.»

اعتقادات احمدی‌نژاد درباره جریان‌های سیاسی درست بود

اصلاح‌طلبان بايد خود را به اركان و شخصيت‌هاي قدرت نزديك كنند و با امتياز دادن امتياز كسب كنند كه يك نوع معامله رخ دهد تقريبا از مجلس هشتم رگه‌هايي از اين را مي‌ديديم دليل چنين اتفاقي اين است كه وقتي آقاي احمدي‌نژاد بر سر قدرت آمد يكي از چيزهايي كه بر هم زد كاركرد جريان‌هاي سياسي در اداره كشور بود اعتقاداتي كه در مورد جريان‌هاي سياسي داشت درست بود و حق با ايشان بود.

اقدام تحسین‌برانگیز رییس جمهور در تشویق عبدولی

رییس جمهور به وزیر ورزش و جوانان دستور داد، نظر به شایستگی‌های قهرمان کشتی فرنگی کشور و برخورد ناعادلانه با وی در المپیک، مدال عبدولی طلا محسوب شده و مورد تقدیر شایسته قرار گیرد.

آقای رضایی! با این روند به پرتگاه سقوط می‌کنیم

به نظر می رسد با نزدیک تر شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوباره شاهد تغییر مواضع های یک شبه و چرخش های صد و هشتاد درجه ای از جانب کسانیکه خواهیم بود که رسما اعلام کاندیداتوری کرده اند و همچنین شاهد سیاه نمایی های گسترده از وضعیت کنونی کشور و القای یاس و نا امیدی می شویم که بارها در انتخابات های متعدد بعنوان مصادیق بی اخلاقی های انتخاباتی موجب اعتراض و تذکر رهبری نیز قرار گرفته است.

سیاستی که تا پیش از حمایت رهبری ضدیت با ولایت فقیه بود!

به راحتی می توان دریافت تا قبل از سخنان رهبری سخن گفتن از جمعیت ۱۵۰ میلیونی هزینه‌های هنگفتی برای فرد گوینده در برداشت تا جایی که برخی مخالفان این طرح، رهبری را نیز در جبهه مخالفان برشمرده و این سخنان را در جهت ضدیت با ولی فقیه تعبیر می کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.