ریش های بی ریشه

پدر شهید احمدی روشن در ده_ونک :
وقتی باید ریشت رو آنکارد کنی و بری تو سونا و جکوزی و خودت رو بزک کنی … باید هم این خانه های مردم رو خراب کنی …

نامه‌ای برای تشکر از آقای ظریف امضا نکرده‌ایم

پدر شهید احمدی روشن در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران: برخی ادعای ولایی بودن دارند ولی هنوز توافقی صورت نگرفته ۱۹۵ کیلوگرم اورانیوم غنی شده را اکسید کردند، دانشمندان هسته‌ای تارومار شده‌اند.

مدیر اخراجی غنی‌سازی در آب و فاضلاب

به نظر می‌رسد اقدامات نسنجیده و به دور از تدبیر سازمان انرژی اتمی در اخراج برخی از دانشمندان و پرسنل موثر این سازمان باعث محقق شدن آرزوها و اظهارات سران رژیم جعلی اسرائیل شده است تا منافع ملی کشور ما؛ آنجا که شیمون‎پرز می‎گوید: «مشکل ما سانتریفیوژ‎های نطنز نیست، بلکه آدم‎‎های آنجا برای ما مسئله اند» و یا تاکید او بر این مسئله که: «دانشمندان هسته‌ای ایران بهتر است در صنایع دیگر مشغول به کار شوند.»

چرا احمدی روشن‌ها از جلیلی حمایت می‌کنند؟

همسر دانشمند هسته‌اي شهيد مصطفي احمدي روشن با بيان اينكه متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته اند، گفت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایي را تحمل كردند.

مجموعه اشعار سروده شده برای شهید احمدی‌ روشن

در پی شهادت شهید احمدی روشن شعرای کشورمان اشعار بسیاری در این باره سروده اند. علی محمد مودب، میلاد عرفانپور، مجتبی اصغری فرزقی، پیمان طالبی، حسن صنوبری، عارفه دهقانی، مهدی جهاندار، زهرا علیشاهی، حامد حجتي، حسین سنگری، حبیب محمد زاده و …