یکتا ممکن است کار انتخاباتی هم انجام دهد

معاون اجرایی دولت دهم گفت: یکتا(یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی) حتما ممکن است که کار انتخاباتی هم انجام دهد و این مشکلی ندارد.

واکنش احمدی‌نژاد به تبدیل سیستم ریاستی به پارلمانی

مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانشگاهیان در برابر سؤالی علمی، پاسخ علمی مطرح کردند و هیچ‌گونه مسئله خاصی وجود ندارد و در قانون اساسی جایگاه و اختیارات همه مسئولین مشخص است.

حوادث پس از انتخابات ۸۸ هیچ شباهتی با حوادث امروز منطقه ندارد

رخدادي كه در ايران بوقوع پيوست هيچگونه شباهتي با آنچه كه امروز در منطقه رخ مي‌دهد، ندارد. در ايران آزادترين انتخابات برگزار شد و بيش از 85 درصد يعني 40 ميليون نفر از ملت ايران در آن شركت كردند؛ در اين ميان عده‌اي هم به ساختمان‌ها و مردم حمله كردند و مسلم است كه چنين اقداماتي در هر كشوري ممنوع بوده و طبيعي است كه پليس و دستگاه قضايي به اين گونه موارد رسيدگي كند.

هفته آینده؛ گردهمایی فعالین ستادهای احمدی ‌نژاد با حضور آیت الله مصباح

حجت الاسلام روح الله حسینیان نماینده مجلس و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی ضمن اعلام این خبر در جمع اعضای کانون بصیرت شیراز افزود: پنج شنبه هفته آینده در تهران این گردهمایی با سخنرانی آیت الله خوشوقت و آیت الله مصباح برگزار خواهد شد.

احمدی نژاد: مردم دنيا از ما می‌خواهند تا «مكتب اسلام» را به آنها معرفی كنيم

رييس جمهور گفت: هر گوشه‌اي از دنيا كه مي‌رويم از ما مي‌خواهند كه انديشمندان‎مان را بفرستيم تا “مكتب اسلام ” را از سرچشمه اصلي آن معرفي كنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.