توییت/ برادران تبر بر دوش بت بزرگ است…

واکنش توئیتری دبیر و عضو شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در ارتباط با نامه اخیر این جنبش به احمدی‌نژاد و ضرغامی و حواشی آن

درخواست جنبش عدالتخواه از بنیاد مستضعفان جهت شفاف سازی پیرامون دفاتر احمدی نژاد و ضرغامی

آقایان احمدی نژاد و ضرغامی بر اساس کدام منطق از امتیاز سکونت در منطقه ولنجک و پاستور بهره می‌برند؟
امید است جهت شفافیت موضوع، توضیح مستدل و مستندی را پیرامون این واگذاری ارائه فرمائید.
در غیر اینصورت، هرچه سریعتر نسبت به تخلیه و بازگشت این املاک به بیت المال اقدام شود”

پژوهش تفصیلی از دکتر امیر حمزه مهرابی؛

نخست وزیر سابق، قبل از اتمام شمارش آراء، خود را پیروز انتخابات اعلام می کند و مردم را به شورش دعوت می کند. رئیس جمهور اسبق دیگر رهبریِ جریان فتنه را بر عهده می گیرد و علیه نظام قانونی و برخاسته از آراء مردم، قیام می کند. آن یکی نه تنها خودش، بلکه اطرافیانش را […]

دوره دولت‌های نهم و دهم را باید به‌نوعی دوران فترت جریان سازش با آمریکا دانست

انتخابات ۱۳۹۲ این فرصت را فراهم آورد تا بستر قرارگیری این نطفه‌های سازش و وادادگی را در دولت حسن روحانی پیدا کند. دولتی که ضمن فقدان استراتژی مشخص و درحالی‌که نه می‌توانست خود را اصولگرا بنامد و نه اصلاح‌طلب، در کمال ناباوری توانست قوه مجریه را در اختیار بگیرد، این هم فرصتی طلایی بود برای خط سازش و غرب‌گرایان داخلی.

وقتی رئیس دفتر روحانی فرق لایحه داخلی و کنوانسیون استعماری را نمی‌داند

محمود واعظی امروز در نشست خبری اعلام کرده است که لایحه FATF در دولت احمدی نژاد آماده و در شورای عالی امنیت ملی به دستور سعید جلیلی برای اجرا به برخی دستگاه‌ها ابلاغ و به مجلس ارسال شده است.

توهم به سبک احمدی‌نژاد

این اولین بار نیست که احمدی‌نژاد تلاش دارد تا با طرح پیشنهاداتی در عرصه سیاسی خود را متفاوت و مصلح معرفی کند. اما سئوال ابتدایی این است که چقدر او صلاحیت این کار را دارد؟ و چرا فکر می‌کند همه منتظر هستند او نظر بدهد!

اشرافیت سیاسی و برنتابیدن رقیب

این اشرافیت سیاسی است که مدعی نقد و رویکرد انتقادی باشیم اما تنها برای خود این حق نقد را قائل باشیم و دیگری را نه نقد که تحقیر کنیم. نظیر همان اشرافیتی که در ۸۸ رای به گزینه ای غیر از خود را برنتافت و باقی را جوات موات و حموم نرفته و… میخواند.

تیپیکال های سیاست، مانع فهم حقیقت!

هر سپاهی لابد ضد جریان اصلاحات است! هر کس به احمدی نژاد رای داده حتما افراطی و عقب مانده است! کسی که به خاتمی رای داده حتما یک حزب اللهی نیست! طرفداران میرحسین همگی ضدانقلاب بودند! طرفداران سعید جلیلی احتمالا سطح سواد بالایی ندارند و..

ترکیب سیاسی مجلس دهم تغییرمی‌کند

نماینده مشهد گفت:احتمالا درمجلس دهم به این شکل شاهد وجود فراکسیون رهروان نخواهیم بود.در صورتی که اصلاح‌طلبان شاخص وارد مجلس دهم شوندخانه ملت شامل ۳فراکسیون اصولگرایان،اعتدالیون و اصلاح‌طلبان خواهدبود.

همایش حامیان احمدی‌نژاد بدون خبرنگاران

همایش حامیان محمود احمدی‌نژاد لحظاتی پیش آغاز شد.