اصولگرایانی که خیانت را تئوریزه می کنند

‏اصولگرایان مرد میدان مبارزه با استکبار نیستند و همانند برجام از شرط تحفظ های نمادین، دروغین و غیراجرایی سخن می‌رانند که لاریجانی هم با آنها موافق است!
اصلاح‌طلبی که از تسلیم مقابل آمریکا می‌گوید صد شرف دارد به اصولگرایی که به نام مصلحت، تعامل و دین همان خیانت را تئوریزه میکند!

خودروی آقای مدیر!

یکی از کانال ها زده که مسئول انتشارات یکی از نهادهای بزرگ فرهنگی کشور پس از انتصابش ماشینش رو فروخته و گفته برایم ماشین بخرید. این سازمان هم در اجابت میل آقای مدیرعامل، در ابتدا یک خودروی ال۹۰ تدارک دیده اما با اعلام این مساله که چنین خودرویی در شان مدیرعامل انتشارات حاکمیتی و مرتزق از بیت‌المال نیست، یک خودرو وارداتی «رنو سیمبل» برای جناب مدیر تدارک دیده!

۵ پیشنهاد توکلی برای کاهش شکاف‌های برجام

ر مورد بندهای ماده واحده طرح برجام پیشنهادهای چاپ شده‌ای تقدیم کرده‌ام که دلایل آنها را در سطور بعد ملاحظه می‌فرمایید. کسانی که مانند بنده به‌رغم اعتراض به برجام، برای مشروط کردن اجرای آن به کلیات طرح رأی مثبت داده‌اند و دوستانی که به آن رأی نداده‌اند در یک امر مشترک هستند و آن اینکه در برجام شکاف‌هایی وجود دارد که پرکردن آنها به‌قدر میسور وظیفه دینی وملی، و عقلی و نقلی ماست.

منبع آمار جهانگیری باید مشخص شود

نماینده مردم تهران در مجلس، با انتقاد از آمارهای هسته ای معاون اول رییس جمهور، گفت: منبع این آمارها باید مشخص شود؛ البته حق اظهارنظر افراد نیز با آمار و ارقام از بین نمی رود.

واکنش توکلی به نظرسنجی جهانگیری

احمد توکلی نماینده مردم تهران در واکنش به اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور درباره رضایت ۸۰ تا ۸۸ درصدی مردم از نتیجه مذاکرات هسته ای اظهار داشت: صرفنظر از استحکام این ارقام اعلام شده، طرز تلقی معاون اول محترم رئیس جمهور نسبت به موضوع خیلی بد است.

محدودیت توان دفاعی کشور قابل پذیرش نیست

با توجه به سابقه ناجوانمردی‌های آژانس چه تضمینی وجود دارد بهانه‌جویی نشود و لغو که هیچ لااقل تعلیق انجام گیرد؟ شورای امنیت با قطعنامه 2231، 6 قطعنامه تحریمی پیشین خود را به‌ظاهر لغو کرده است اما در بند 11 و 12 قطعنامه به‌صراحت برگشت‌پذیری خودکار آن تحریم‌ها را تنها با آوردن یک یادداشت آمریکا و ادعای نقض یکی از تعهدات توسط ایران بدون آنکه دلیلی خواسته شود، آمده است، امری که مورد تأیید مذاکره کنندگان ما نیز هست.

اعتراض به استنکاف دولت از ارائه لایحه توافق هسته‎ای

عدم ارسال لایحه توافق هسته‌ای وین به مجلس شورای اسلامی با اعتراض احمد توکلی مواجه شد. بر اساس قانون اساسی و تاکید فرمایشات مقام معظم رهبری، دولت باید توافق را بررسی کرده و در هیات وزیران به تصویب رسانده و رسما به مجلس ارائه کند و در مجلس شورای اسلامی بررسی شودو.

توافق نیازمند تایید مجلس است

دو نماینده مطرح مردم در مجلس تاکید کردند: یا باید کلیه تحریم‌‎ها در روز اجرای توافق طرفین لغو شود یا اینکه نباید توافقی امضا شود. در صورت شکست مذاکرات ما به خاطر مقاومت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران دربرابر خواسته های نامشروع آمریکا باید از آنها به صورت تاریخی تقدیر شود.

دادگاه احمد توکلی در شماره 238 پنجره

قسمت پایانی لیگ چهاردهم فوتبال ایران، برای طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز پایان‌بندی تلخی داشت و اعلام نتیجه نادرست بازی هم‌زمان سپاهان و سایپا به بازیکنان نفت تهران و تراکتورسازی تبریز و هواداران حاضر در ورزشگاه، در دقایق پایانی و حواشی و اشتباهات داوری، باعث شد پنجره در شماره 238 خود به بررسی پشت‌پرده این وقایع بپردازد.

خبرنگاران تماشاگر یک محاکمه علنی

من تا قبل این فکر می کردم دادگاه علنی یعنی افکار عمومی این حق را خواهند داشت که در جریان وقایع جلسه ی دادگاه قرار بگیرند؛ امروز اما متوجه شدم، منظورشان از علنی بودن دادگاه این است که اجازه می دهند غیر متهم و شاکی ها و هیات منصفه، آدم‌های دیگری نیز در دادگاه حضور داشته باشند و جریان دادگاه را مستقیم پیگیری کنند؛ البته بی موبایل، بی تبلت، بی ریکوردر، بی کاغذ و بی قلم!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.