رشوه میلیون دلاری عربستان به احمد شهید

پایگاه ویکی لیکس اخیرا با انتشار سندی اعلام کرده است که سفارت عربستان در کویت به “احمد شهید” گزارشگر ویژه سازمان ملل در ایران یک میلیون دلار رشوه داده است تا وی در قبال ایران مواضع تندی را اتخاد و اقدام به نوشتن گزارشه ای تند و جهت دار درخصوص وضعیت حقوق بشر در ایران کند.

هاشمی انقلاب را فدای فرزندان خود کرده است

عضو جامعه روحانیت مبارز بیان داشت: زمان آزمایش و امتحان در هشت سال دفاع مقدس که فرا رسید بسیاری از مردم و مسئولین فرزندان خود را به صحنه آزمایش فرستادند و فرزندان خود را فدای انقلاب کردند، اما آقای هاشمی انقلاب را فدای زن، دختر و پسر خود کرده است.

عوامل اسیدپاشی در جامعه چیست؟

جرم شناسان و روانشناسان عواملی مانند شکست در عشق یا عدم کامیابی در عشق، دشمنی و یا کینه‌های درونی قدیمی، اختلافات خانوادگی، انگیزه‌های ناموسی و تسویه حساب‌های شخصی را در رخ دادن جرم اسیدپاشی در سطح جامعه باز شمرده‌اند.

واکنش ایران به اظهارات احمد شهید

عضو هئیت نمایندگی ایران در سازمان ملل روز سه‌شنبه به سخنرانی احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل واکنش نشان داد و گفت وی با وجود تعاملات مثبت از سوی ایران، هرگز به این موارد اشاره‌ای نکرده است.

احمد شهید ادعاهای ضد ایرانی خود را تکرار کرد

گزارشگر ویژه سازمان ملل روز گذشته در یک سخنرانی در نیویورک اتهاماتی علیه ایران در نقض حقوق بشر مطرح کرد.

پاسخ‌ لاریجانی به گزارش ضدایرانی احمد شهید

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با انتقاد از بند بند گزارش اخیر گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران گفت: تعیین گزارشگر ویژه برای ایران هیچ توجیهی ندارد و غیرقانونی است.

تروریست‌های الاحوازی به طمع افتادند

در حاشیه این برنامه در نشستی که تروریست های خلقی شرق وغرب کشور داشتند بر ضرورت تبادل هیات های مختلف جهت تبادل نظر تاکید و به حمایت از اهداف یکدیگر پرداختند!

مدیر اکانت توئیتر احمد شهید کیست؟

احمد رافت روزنامه نگار سلطنت طلب که با رسانه های ضدانقلابی چون دویچه وله، بی بی سی، رادیو آزادی، رادیو فردا و صدای آمریکا همکاری داشت از جمله کسانی است که توانسته با نزدیک شدن و ارائه پیشنهاداتی به این گزارش گر سازمان ملل اسباب یک همکاری مستمر را با وی فراهم آورد.

لاریجانی: با حضور احمد شهید در ایران مخالفیم

محمدجواد لاریجانی درباره ادعاهای مطرح شده از سوی احمد شهید اظهار داشت: نحوه عمل این گزارشگر اشکالات حرفه ای فراوانی دارد . از جمله این اشکالات منابع اوست. احمد شهید در گزارشات خود به افرادی اشاره می کند که هیچ مدرکی برای اثبات حضور آنها وجود ندارد و صرفا یک ادعا است.

احمد شهید در مسیر تجزیه ایران گام برمی‌دارد؟

سؤال اساسی این است که دیدارهای رسمی و مکرر احمد شهید، مامور رسمی رکن مهم سازمان ملل (شورای حقوق بشر) با تجزیه‌طلبان کشور به معنای قدم برداشتن در نقشه تجزیه‌طلبی کشورهای غربی نیست؟