جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

توییت/ گرا دهندگان به دشمن را بشناسید

از سخنگوی منافقین در سال ۸۱ تا احمد شیرزاد تا روحانی و ظریف

بالاخره شیرزاد هم فهمید!

احمد شیرزاد فعال سیاسی اصلاح طلب که به بیان مواضع آمریکا و رژیم صهیونیستی در ایران مشهور است، در گفتگویی با سایت ضدانقلاب کمله سخنان متفاوتی بیان کرده که جالب توجه است.

کسانی که توانایی ملت ایران را تحقیر کردند

این اولین‌ بار نیست که افرادی به خود اجازه می‌دهند به توانمندی ملت ایران و دستاوردهایش توهین کنند و ظاهرا قرار است اصلاح‌طلبان میراث‌دار امثال رزم‌آرا باشند.

مخالفت‌ با فناوری هسته‌ای مخالفت با استقلال ایران است

عباسی در واکنش به اظهارنظرها درخصوص عدم کارایی برنامه هسته‌ای گفت: در دوره آقای جلیلی در مذاکرات به ما گفتند که حاضریم راکتور تهران را برای شما بروز کنیم و تیم مذاکرات ما پاسخ داد ما همین کار را می‌توانیم برایتان انجام می‌دهیم.

پس از مخالفت با امام(ره) و انرژی هسته‌ای نوبت چیست؟

اظهارات اخیر سه تن از مدعیان اصلاحات بدون اغراق تلاشی است که چند سال در ایران پیگیری می‌شود و قصد دارد یگانه منبع تغذیه اصلی انرژی جهان در سال‌های آینده یعنی انرژی هسته‌ای را به ذلیلانه‌ترین وجهی از دستان مردم ایران بیرون بکشد.

تکرار «‌صدای اسرائیل‌» از پایگاه اصلاح‌طلبی

حفظ یکپارچگی داخلی باید همواره به عنوان یک اصل حاکم در تمامی رفتارهای معطوف به مذاکرات هسته‌ای مورد توجه همگان باشد. تلاش دشمن بر هم زدن این یکپارچگی بوده و می‌خواهد در جامعه دوقطبی مخالف – موافق مذاکره به وجود آورد.

بی‌انصاف‌تر از آمریکا

تمام سرویس‌های اطلاعاتی، اندیشکده‌ها و دانشگاه‌های غربی می‌گویند ایران راه طولانی را در زمانی کوتاه طی کرده اما احمد شیرزاد می‌گوید کلا خبری نیست، چرا که اساسا نمی‌داند خبر کدام است و کدام نیست!

فتنه به‌دنبال تضعیف موضع دولت در مذاکرات

گذشته از استدلال های کودکانه مطرح شده در این سخنان که نشان دهنده اوج کم سوادی لیدرهای جریان فتنه در ایران است، سوال اصلی این است که انجمن اسلامی دانشگاه تهران که در سیطره جریان های اصلاح طلب خارج از دانشگاه قرار دارد، در حالی که تیم مذاکره کننده هسته ای در ژنو مشغول مذاکره است، چه هدفی از برگزاری این نشست داشته است؟

سکوت شیرزاد در قبال قانون‌شکنی‌افراطی‌ها

 «ملاک افراطی‌گری قانون است» این را احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم و عضو شورای مرکزی حزب منحل شده مشارکت می‌گوید. پس از آنکه در پی باب شدن مدیحه‌سرایی در رثای «اعتدال»، رفته‌رفته صحبت از افراط و افراطی‌گری هم به نقل محافل تبدیل شد، انتظارات برای تعریف این مفهوم نیز همانند انتظار برای تبیین دقیق مقوله […]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.