آخرین وضعیت جسمی شاعر انقلابی

احمد عزیزی شاعر انقلاب و مداح اهل بیت(ع) این روزها شرایط سختی را در بیمارستان پشت سر می‌گذارد و در حالی که بیش از ۷ سال است در بستر به سر می‌برد، بیماری صعب‌العلاجش همچنان او را آزار می‌دهد.

مدیران‌‌ فرهنگی‌ انگشتان شاعر انقلاب‌ را شکستند

همان انگشتانی که بهترین شعرهای جنگ و انقلاب و عالی‌ترین متون ادبی انقلاب اسلامی را نوشت، به‌خاطر عدم تمدید یک دفترچه، شکست! اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

شعر:اشک می ریزد علی مانند رود

اشک می ریزد علی مانند رود | بر تن زهرا: گل یاس کبود || گریه کن زیرا که دُخت آفتاب | بی خبر باید بخوابد در تراب

تأسیس بنیاد فرهنگی «احمد عزیزی»

خواهر احمد عزیزی ابراز امیدواری کرد با بازگشایی بنیاد فرهنگی احمد عزیزی با همکاری حوزه هنری تهران، دسترسی به آثار وی آسان تر شود.

روند بهبودی احمد عزیزی کُند است

اصولاً در بیماریهای مغزی هیچ پزشکی نمی‌تواند درمورد نحوه و زمان بهبودی نظر قطعی بدهد اما نکته‌ای که پزشکان احمد بر آن اتفاق نظر دارند، بهبودی است ولی روند این بهبودی به کندی و آرام آرام صورت می‌گیرد.

احمد عزیزی؛ شاعری در خلوتِ با خدا

اطلاعات فلسفی، عرفانی احمد عزیزی در اشعارش بارز است و بسامد واژگانی آن سبک و سیاقی خاص به اشعار او بخشیده است. بیشتر اشعارش در مدح و منقبت اهلبیت عصمت و طهارت است و از این رو عزیزی توانسته است با دید عرفانی خود و به دور از کلیشه‌های رایج در شعر آیینی، اشعار زیبایی را از خود به یادگار بگذارد.

عیادت ده ها تن از هنرمندان سراسر كشور از استاد «احمد عزیزی»

جمعی از اساتید، اهالی ادبیات، هنرمندان و مسئولان حوزه هنری در جریان برگزاری سومین جشنواره استانی از احمد عزیزی شاعر معاصر در كرمانشاه عیادت می كنند.

تغییر محسوس در سطح هوشیاری احمد عزیزی

سطح هوشیاری احمد عزیزی شاعر انقلاب و اهل بیت (ع) در یک ماه اخیر به طور محسوسی بهبود یافته و روی عدد 11 قرار گرفته و با سطح هوشیاری افراد عادی (15) فاصله زیادی ندارد.

«احمد عزیزی»؛ شاعری که با آثارش هنوز نفس می کشد

احمد عزیزی شاعر اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی 15 اسفند 1386 به دلیل کاهش سطح هوشیاری ناشی از تشنج، بیماری قلبی و کلیوی به کما رفت. وی از همان روز تاکنون در بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بستری است.

فلاسفه و قیمت گوجه فرنگی!

اینها فكر می‌كنند كه الاغها خرند… گرگها هم بیگناه‌اند، اگر گرگها نباشند ماهتاب یك دره قدیمی بی‌رنگ به نظر می‌آید… كارگردانهایی كه حتی نسبت به فیلمنامه هم تعهد ندارند وای به حال مردم، كارگردانهایی كه نمی‌توانند هنگام زندگی كردن با مردم فیلم بسازند، كارگردانهایی كه مردم را فیلم كرده‌اند…راستش را بخواهید من از آن روزهای اول مشكوك بودم كه این دكارت‌ِ شكاك، خود او نباشد، وقتی در خود دكارت شك كردم تازه به یقین رسیدم كه خود واحدی به نام دكارت در مورد خودش شك كرده است