یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

عکس: حماسه یک پدر

عکسی که می بینید، لحظه ای است که پدر شهید غلام معمار زاده را در حال دفن پیکر فرزند شهیدش نشان می دهد.

جامعه مدرسین؛ حزب سیاسی یا شاخص نظام؟

در واقع احزاب پله ترقی فعالان سیاسی و اجتماعی برای به دست آوردن جایگاه و مقام است، در حالی که اعضای جامعه مدرسین دارای شان والای علمی و فقاهتی بوده و از موضع کاملا ناصحانه، پدرانه و خیرخواهانه و تنها بر اساس وظیفه شرعی و ضرورت به برخی عرصه‌های سیاسی وارد شده‌اند.

سنگ انقلاب کجاست؟

در خاطرات بسیاری از روحانیون مبارز پیش از انقلاب از سنگی در مدرسه فیضیه با عنوان «سنگ انقلاب» نام برده می‌شود که مرور این خاطرات خالی از لطف نیست. گفتنی است این سنگ تا چند سال پیش در ضلع جنوبی مدرسه فیضیه و نزدیک درب ارتباطی مدرسه با حرم قرار داشت که به هنگام تعمیرات سال‌های اخیر به زیر رواق شمالی این مدرسه منتقل شده است.

آیت‌الله محمدصادق نجمی دار فانی را وداع گفت

آیت‌الله محمدصادف نجمی، مترجم آثار علامه عسگری و مؤلف چندین اثر تاریخی از جمله اثر ماندگار «تاریخ حرم ائمه بقیع»، دعوت حق را لبیک گفت.

گزارش تصویری جشن تولد پارسی بلاگ

همایش پارسی بلاگ یا جشن ششمین سال تولد این سایت بعد از ظهر 5 شنبه 30 اردی بهشت ماه با حضور اهالی وبلاگستان فارسی و فعالین فضای مجازی در تهران برگزار شد.

نخستین همایش پارسی‌بلاگ برگزار شد

نخستین همایش وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ با حضور وبلاگ‌نویسان و جمعی از مسئولین با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع و معرفی نفرات برتر مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.