15روز تا پایان وعده شفافیت اطلاعات رییس جمهور!

ایشان در این سخنان که از شبکه خبر سیما پخش شده است با تاکید بر اهمیت شفافیت اطلاعات در اقتصاد، وعده پیگیری و اجرایی کردن قوانین مربوط به شفافیت اطلاعات ظرف 90 روز را ابراز می دارد و بیان می کند که این کار می تواند تحولی در حوزه شفافیت و گردش اطلاعات ایجاد کند.

«ثریا» جای خالی «نود» علمی را پر کرد

برنامه ثریا طوری ساخته شده که مخاطبینش را نه آن قدر افراد متخصص تشکیل می دهند که اثرگذاری نداشته باشد و نه سطح پایین و در سطح عام هستند که کیفیت برنامه پایین بیاید؛ بلکه یک حد وسطی را حفظ کرده و بحث های تخصصی را قابل فهم و درک برای مردم بیان می کند.

افول «ثریا» به خاطر مشکلات مالی است

نه عوامل برنامه و نه مدیران سازمان هیچ کدام قصد تعطیلی برنامه را ندارند اما با توجه به مشکلات مالی سازمان و علی رغم تلاش همه جانبه عوامل برنامه برای روشن نگه داشتن چراغ ثریا، مشکلات ادامه تولید ثریا هر روز بیشتر می شود.

«ثریا»ی جدید بزرودی می‌آید

برنامه تلویزیونی «ثریا» در سری اول در ۲۰ قسمت به بررسی چالش‌های فناوری کشور پرداخت و مسئولان در حوزه‌های مختلف را در معرض پاسخگویی به مردم قرار داد و سری جدید این برنامه نیز به زودی با ادامه روند بررسی چالشی مشکلات فناوری کشور به روی آنتن می‌رود.

ثریا با وقفه‌ای کوتاه، با نفسی تازه باز می‌گردد!

با توجه به پایان سری اول برنامهٔ تلویزیونی ثریا، این هفته برنامه به روی آنتن نخواهد رفت و با وقفه‌ای ۲ تا ۳ هفته‌ای با ظاهری متفاوت به دیدبانی پیشرفت ایران خواهد پرداخت.

ثریا این هفته می‌رود ولی باز می‌گردد

با ۲ تا ۳ هفته تأخیر، با سری جدید ثریا در استودیویی دیگر با امکانات لازم برای اجرای یک برنامهٔ زنده، به خانه‌های مردم می‌بازگردیم.

اگر مهندسین کشاورزی مهارت داشته باشند بیکار نمی‌مانند

به جرات مي گويم اگر فارغ التحصيلان مهندسی کشاورزی، مهارت هاي لازم را داشته باشند و به كار توليدي علاقه مند باشند، ما فارغ التحصيل بيكار نخواهيم داشت.

موضوع این هفته ثریا:‌ کشاورزی ايران به کجا می‌رود؟

بررسی مشکلات کشاورزی کشور و اشتغال دانش آموختگان کشاورزی از موضوعات برنامه‌ی این هفته خواهد بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.