کلیپ/ سانسور مکرر اختتامیه جشنواره عمار در صدا و سیما

وقتی صدا و سیما حتی مجری خودش را هم به دلیل انتقاد به دولت سانسور میکند.
و این البته بخشی از سانسورهای مکرر اختتامیه جشنواره عمار بود

اجلاس خبرگان گردش عظیم اطلاعات میان نخبگان است

در این جلسه بحث‌های مختلفی نظیر گره‌نزدن موضوع گرانی به تحریم‌ها و راهکارهای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قول روحانی به خبرگان درباره خط‌قرمزها

خبرگان رهبری در توصیه ای به مسئولان فرهنگی آورده است: از تمام رسانه‏ ها و دستگاه ‏هاى فرهنگى؛ به ویژه وزارت ارشاد و رسانه ‏ى ملى مى ‏خواهیم تا با هوشیارى و وفادارى نسبت به اصول انقلاب، با تهاجم فرهنگى دشمن، مقابله كرده و با تكیه بر هنر فاخر اسلامى و ملى، فرهنگ غنى اسلام و تربیت دینى و تمدن اسلامى را تجلى بخشند.

عکس: عفت و فاطمه هاشمی در اختتامیه فجر

سه شنبه شب گذشته عفت مرعشی (همسر هاشمی رفسنجانی) و فاطمه هاشمی (دختر هاشمی رفسنجانی) در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر حضور داشتند:

از ماه عسل مجری معروف تا مذاکرات ژنو ۲۴۳

اختتامیه 5 ساعته سومین جشنواره جام‌جم که آخرین دوره جشنواره در دوران ریاست سیدعزت‌الله ضرغامی در رسانه ملی محسوب می‌شود با حاشیه‌های بسیاری همراه بود.

عمار، جایی که در آن احساس غربت نمی کنی

اهدای جوایز با ریتم به شدت کُندی همچنان ادامه دارد.البته تعداد بالای جوایز هم در پایین بودن سرعت بی تاثیر نیست.به خیلی ها جایزه می دهند.عده ای لوح افتخار می گیرند و عده ای دیگر “فانوسِ” جشنواره نصیبشان می شود.به گمانم قصد دارند همه را تشویق کنند.

جشنواره «پرچم»؛ تجلیلی از نماد همبستگی ملی با زبان هنر

ذات زیبایی دوست همه انسان ها از گروه های مختلف، هنر و جلوه های هنرمندانه آثار را می پسندد. از این رو پرداختن به یک موضوع مهم و عام مانند «پرچم» با زبانی بین المللی مانند «هنر» به طور قطع تأثیرگذار خواهد بود.

«زیر سایه خورشید» به پایان می‌رسد

بخش دیگر این مراسم، حضور گروهی از خادمان رضوی در میان حاضران است. این گروه از خادمان با حمل پرچم متبرک رضوی، قرآن و بسته‌های متبرک، همراه با نقاره‌زنی و بازسازی فضای حرم رضوی، وارد تالار کشور می‌شوند و یکی از آن‌ها به‌عنوان مبلغ، به سخنرانی درباره فضایل امام هشتم(ع) می‌پردازد.

فصل دل‌تکانی به پایان رسید

مسابقات فصل دل تکانی به مناسبت تعطیلات نوروز به صورت اینترنتی و پیاملکی برگزار شد و بیش از 73 هزار نفر بازدیدکننده سایت فصل دل تکانی بوده اند. از این میان نزدیک به 20 هزار نفر در مسابقات پیامکی و بیش از 800 نفر در بخش های داستان نویسی، دلنوشته و عکاسی شرکت کرده اند.

برگزیدگان جایزه ادبی شهید حبیب غنی‌پور و حاشیه‌هایش

حضور دو بازیگر سینما و تلویزیون هنگام برگزاری اختتامیه جشنواره شهید غنی‌پور در نوع خود جالب بود، اما عکاسان به دلیل نداشتن لباس روحانی بازیگر مجموعه تلویزیونی «خاطرات مرد ناتمام» او را نشناختند و عکس‌بارانش نکردند.