پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

خیانت ۵.۵هزار میلیارد تومانی در خصوصی سازی ۸ شرکت

گزارش تفریغ بودجه ۹۶، روایت هزاران خیانت به کارگران مظلوم ایرانی است

بابک زنجانی نام چه کسانی را افشا می کند؟

در اردیبهشت ماه امسال نیز امیرعباس سلطانی، عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی در مجلس شورای اسلامی خبر از دستگیری ۱۲ مدیر مرتبط با پرونده زنجانی داد. وی گفته بود: بین ۱۰ تا ۱۲ نفر در جریان این پرونده دستگیر شده‌‌اند.

۱۱میلیون‌دلار‌ جریمه‌ و ۳۵۶۸‌ روز‌ زندان

مهدی هاشمی فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که با ۱۲ اتهام در زمینه اختلاس، ارتشا و جرائم امنیتی روز یکشنبه به زندان اوین رفته است باید ۳۵۶۸ روز را براساس رأی دادگاه پشت میله‌های زندان سپری کند.

مجازات مهدی‌هاشمی ۲۵ سال یا ۱۰ سال؟

در رابطه با جرم اختلاس با جعل به 10 سال جرم ارتشا 10 سال و جرائم امنیتی به 5 سال محکوم شد چرا که براساس قانون جرائم وی به 3 عدد رسیده بود و باید اشد مجازات در هر حکم در نظر گرفته می‌شد که در نهایت مجموع این مجازات‌ها به 25 سال می‌رسد ولی در نهایت اشد مجازات در بین 3 مجازات در نظر گرفته شد این فرد 10 سال حبس را تحمل خواهد کرد.

احکامی که رئیس پلی‌تکنیک تکذیب می‌کند

در چند روز اخیر برخی از رسانه‌ها خبری مبنی بر تخلفات مالی سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر منتشر کردند که با حکم دیوان محاسبات کشور در زمان ریاست بر سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی به انفصال از خدمت محکوم شده است.

آقای سیف! چرا بانک مرکزی منفعل است؟

کی باید شاهد توصیه و خواهش از طرف بانک مرکزی به بانک ها برای اجرای دستورالعمل ها باشیم؟چند اختلاس و رانت چند میلیاردی دیگر باید رخ دهد تا بانک مرکزی به طور جدی برای برخورد با متخلفین ورود پیدا کند؟

فیلم: این انقلاب برج‌سازها نیست

از یاسر عرب، مستندهای متعددی پخش شده است که از آن جمله می‌توان به «ماهی‌ها در سکوت می‌میرند»، «مهد کودک، آری یا خیر»، «ننه قربون»، «نان جنگ»، «کدام مسجد» و … اشاره کرد. او در حوزه ادبیات کودک و نوجوان نیز کتاب‌های مختلفی نوشته است. یاسر عرب برگزیده جشنواره مردمی فیلم عمار است و فانوس این جشنواره را از آن خود کرده است.

«پرده‌نشین» هاشمی بود یا روحانی؟

سبحانی نیا همچنین با رد شباهت شهیدی به آیت الله هاشمی گفت: «من شباهتی بین نقش شهیدی با شخصیت آقای هاشمی ندیدم و اتفاقا به نظرم این نقش شباهت زیادی به آیت الله یزدی داشت.»

20 سال حبس یک بی گناه در اوین!

این مرد بی‌گناه که بهترین سال‌های عمرش را پشت میله‌های زندان گذرانده است، گفت: این تفکر اشتباهی است که می‌گویند زندان آدم را می‌سازد. زندان هیچ‌کس را نمی‌سازد بلکه وی را تخریب می‌کند. شخصیتش دچار تزلزل می‌شود. در زندان شاهد بسیاری از زندانیان بودم که در ابتدا فرد سالمی بودند اما بعد به سرنوشت‌های عجیب و جبران‌ناشدنی دچار شدند.

دختر و پدری که 2.6 میلیارد اختلاس کردند

یک دختر جوان به همراه پدرش در پرونده اختلاس از بیمه ایران متهم به پولشویی به مبلغ ۲.۶ میلیارد ریال هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.