عکس: آگهی ترحیم مه‌آفرید امیرخسروی

مه افرید خسروی در 15 مرداد سال 90 بازداشت شد و ظرف مدت 1 سال به پرونده وی رسیدگی شد سرانجام صبح روز شنبه این فرد به دار مجازات اویخته شد.وی متهم اصلی پرونده فساد سه هزار میلیاردی بود.

مه آفرید امیرخسروی اعدام شد

گروه مذکور در چند سال اخیر با رهبری «مه آفرید» با فساد پیچیده و سازمان‌یافته و ارتباطات ناصحیح و پرداخت رشوه‌های کلان و یا پرداخت‌هایی تحت عناوین دیگر به چند هزار میلیارد تومان ثروت نامشروع دست یافت .

جزییات دستگیری متهم اختلاس در دوبی

سرهنگ مسعود رضوانی در حاشیه ششمین جشنواره جوان سرباز درباره جزییات دستگیری یکی از متهمان پرونده اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی گفت: درخصوص متهم این اختلاس بزرگ حکم قضایی صادر شد و ما در پلیس بین الملل مسئولیت پیگیری آن را بر عهده گرفتیم. در همان ابتدای کار با استفاده از ابزارهایی که داشتیم برای این فرد حکم تحت تعقیب و پس از آن اعلان قرمز صادر شد.

ناگفته‌های سراج از پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی

قاضی سراج عوامل و راز و رمز پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی نظیر وکالت ۱۰ میلیاردی یک قاضی بازنشسته و نقش انتصابات در وقوع این تخلف را پس از گذشت ۲ سال تشریح کرد.

حراج بخش دوم اموال مه آفريد

مزایده بخش دوم اموال مه آفرید خسروی متهم ردیف اول پرونده فساد بزرگ بانکی با نظارت قوه قضائیه و انتشار آگهی آغاز شد.

حکم قطعی پرونده 3 هزار ميلياردی صادر شد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: حکم قطعی در خصوص پرونده ۳ هزار میلیاردی صادر شده و ماموریت من در این پرونده به پایان رسیده است.

آخرین وضعیت پرونده فساد 3 هزار میلیاردی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: در جریان پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی چند معاون وزیر در زندان به سر می برند.

خبر جدید درباره متهمان پرونده اختلاس

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: حکم‌ متهمان پرونده سه هزار میلیاردی قطعی شده و دادسرا احکام را اجرایی می‌کند‌.

حکم متهمان پرونده بانک آریا صادر شد

یک منبع آگاه از صدور حکم دادگاه برای متهمان پرونده بانک آریا خبر داد.

صدور رای دادگاه متهمان ‌«بانك آريا»

اتهام متهمان بانک‌ آریا از جمله «امیرمنصور آریا» پولشویی، معاونت در پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی است اما طبق اقرار تمامی متهمان این پرونده، مقصر اصلی این امر متهم ردیف دوم بوده و تمامی پول‌های واریزی به حساب کارمندان بانک آریا و همچنین برداشت آن توسط وی صورت گرفته است.