اخراج ۶۴ دانشجوی ایرانی از نروژ

پلیس امنیت ملی کشور نروژ در تلویزیون رسمی این کشور خبر از اخراج ۶۴ دانشجوی ایرانی از این کشور را می‌دهد و گویا یکی از دلایل اخراج این دانشجویان، تحصیل آنها در رشته‌های فیزیک هسته‌ای، الکترونیک، متالوژی و مکانیک و افزایش تعداد پذیرفته شدگان در این رشته‌ها در یک سال اخیر است.

اخراج یاران «احمدی‌روشن» تایید شد

در پی طرح مباحثی در برخی تریبون ها و رسانه ها پیرامون اخراج دانشمندان هسته ای در دولت یازدهم، جمع بندی یک گزارش کارشناسی حاکی از آن است: اگر چه جابجایی ها و بعضا اخراج هایی صورت گرفته اما میزان این اخراج ها به اندازه میزان ادعا شده در رسانه ها نبوده است.

جنتی:اخراج حزب‌اللهی‌ها مشکل ایجاد می‌کند

به من گفتند که در سازمان انرژی اتمی، بعضی از جوانان حزب اللهی را کنار زده اند و من هم به این موضوع انتقاد کردم. بعد آقای دکتر صالحی که مرد بسیار خوب و متدینی است که واقعا من هم ایشان را قبول دارم، با تعدادی از معاونین‌شان نزد من آمدند و گفتند این که به شما گفته اند که جوانهای حزب اللهی را اخراج کرده اند، درست نبوده و اینها خودشان از سازمان رفته اند و ما کنارشان نزدیم.

دانشمندانی که ترور نشدند، اخراج شدند

از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید با کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟ ایا اعتدال این است که بیایید نیروهای ارزنده را کنار بگذارید؟

امریکا سه دیپلمات ونزوئلا را اخراج کرد

مخالفان از دولت مادارو به دلیل میزان جرم و جنایت و مشکلات اقتصادی انتقاد دارند و ادعا می‌کنند سیاست‌های او به کمبود کالاهای اساسی و نرخ بالای تورم منجر شده است.

ستاره‌دارها را باز می‌گردانند اما شاعر مدافع انقلاب…

الان دانشجویان ستاره‌دار را به دانشگاه برمی‌گردانید، بعد یک آدمی که هیچ مشکلی ندارد، این همه خدمت کرده، شعرش مورد توجه رهبر انقلاب است و هزار و یک افترا را به جان می‌خرد، بدون ارائه هیچ دلیلی اخراج می‌کنید؟

اخراج بی دلیل شاعر افغان از ایران!

من وقتی به وزارت علوم مراجعه کردم. سوالات مختلفی از من پرسیدم . مثلا اینکه با چه کسی ازدواج کردم، کجا زندگی می‌کنم ، از کجا پول در می آورم و سرانجام هم به من گفتند که شما باید برای دو سال ایران را ترک کنید.

بیانیه حزب اسلامی کار در رابطه با اخراج راستگو

حزب اسلامی کار عصر امروز در شورای داوری خود، عملکرد الهه راستگو از اعضای این حزب در ماجرای انتخاب شهردار تهران را مورد بررسی قرار داد و در پایان بیانیه‌ای را در این خصوص صادر کرد.

اخراج الهه راستگو از حزب کار

اخراج فوری وی از حزب متبوعش نشان داد که اصلاح طلبان حتی تحمل نظرمتفاوت فعال باسابقه و شناخته شده خود را هم ندارند چه رسد به سیاسیون غیراصلاح طلب.

این موارد منجر به اخراج کارکنان پلیس می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی موارد اخراج کارکنان از سازمان را اعلام کرد و گفت: رشوه، تبانی با قاچاقچیان و … از تخلفات غیر قابل چشم پوشی است و مأمور متخلف از سازمان اخراج می شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.