پیش تولید «رسوایی» عید فطر آغاز می شود

«مسعود ده‌نمكي» از امروز هم‌زمان با عيد سعيد فطر پيش‌توليد فيلم سينمايي «رسوايي» را آغاز مي‌كند.

ده نمکی: سينماي دفاع مقدس در آينده با خلأ جدي روبه‌روست

كارگردان سينماي دفاع مقدس گفت: آينده سينماي دفاع مقدس قابل پيش‌بيني نيست چرا كه در اين ارتباط با يك خلأ جدي در سياست‌گذاري‌ها و برنامه‌ريزي‌ مواجه هستيم.

برترين فيلم‎ها از نگاه هيئت اسلامی هنرمندان معرفی شدند

يلم سينمايي «گلوگاه شيطان» جايزه ويژه هيئت اسلامي هنرمندان را از آنِ خود كرد و فيلم‌هايي چون «اخراجي‌ها3»، «پايان‌نامه»، «33 روز»‌، «راه آبي ابريشم» و «خاك و آتش» به‎عنوان فيلم‌هاي برتر بيست و نهمين جشنواره فيلم فجر برگزيده شدند.

ویدئو کلیپ: فیلم حکومتی

ویدئو کلیپ «فیلم حکومتی» در انتقاد به برنامه‌های رسانه ملی در حوزه سینما، با توجه به اتفاقات اخیر در مورد دو فیلم «جدایی نادر از سیمین» و «اخراجی ها ۳» ساخته شده است.

کدام جنگ؟ کدام سیاست؟

در اخراجی های ۳، مردم، توده‌ای بی‌صورت و مبهم‌اند که گاهی قرمز و گاهی آبی‌اند. به غیر از گروه موتورسواران ریشو، که رهبرشان حاج حسین است، نامی که ما را به یاد حسین الله‌کرم می‌اندازد، هیچ گروه ذی‌هویت دیگری در میان مردم دیده نمی‌شود.

این دو فیلم را کمی باتامل ببینید، لطفا!

در باب دو فیلم “اخراجی‌های3” و “جدایی نادر از سیمین” حرفهای زیادی گفته شده است. هرچند اعتقادی به رودررو قرار دادن این دو فیلم ندارم اما اتفاقی است که افتاده و هدف از این نوشتار هم ذکر نکاتی است درباره این دو فیلم تا طرفداران هر دو کمی در نگرش خود تجدید نظر کنند.

دستگیری عوامل اصلی قاچاق اخراجی های ۳

عوامل پخش فیلم اخراجی های ۳ از سوی مسئولین امنیتی دستگیر شدند.

امیدواریم این اتفاق دیگر برای هیچ فیلمی تکرار نشود!

در عین حال که سومین فیلم سینمایی مسعود ده نمکی را آلوده به فضای رقص و آواز رایج در سینمای ایران دانسته و نیز علاوه بر این، صحنه هایی از فیلم همچون مورد تمسخر قرار دادن اقدامات اساسی و ضروری دولت مثل «هدفمند کردن یارانه ها» را بر نمی تابد، اما با تمام وجود از جسارت و شجاعت کم نظیر این فیلم تقدیر بعمل می‌آورد.

یادداشت «ده‌نمکی» در مورد توزیع کُپی «اخراجی‌ها ۳»

امشب که روشنفکر نما ها تنها یک هفته پس از اکران فیلم اخراجی ها نسخه قاچاق اخراجی ها را بر روی وب سایت ها گذاشتند همان حس زمان تعطیل شدن نشریه شلمچه به دست مهاجرانی را دارم.نشریه ای که مظلومانه و به حکم یک آقازاده در پشت پرده و برای دلخوشی عالیجناب…. تعطیل شد

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.