ویدئو کلیپ: فیلم حکومتی

ویدئو کلیپ «فیلم حکومتی» در انتقاد به برنامه‌های رسانه ملی در حوزه سینما، با توجه به اتفاقات اخیر در مورد دو فیلم «جدایی نادر از سیمین» و «اخراجی ها ۳» ساخته شده است.

دوگانه‌ سازی‌های انحرافی؛ «ایران-ترکیه» ، «ده‌نمکی-فرهادی»

بی شک حمایت آنها از اصغر فرهادی چونان حمایت شان از ترکیه هیچ کدام حمایتی واقعی و اصیل نیست. پس هدف آنها چیست؟ هدف آنها را می توان در این عنوان بیان کرد : ((دوگانه سازی انحرافی)) وقتی می فهمند که تیر جمهوری اسلامی به هدف خورده و جبهه مقاومت در برابر جبهه استکبار مقاوم تر شده برای اینکه اذهان را از دوگانه ((مقاومت / استکبار)) دور کنند دست به دامن ایجاد دوگانه ((ایران / ترکیه)) می شوند

امیدواریم این اتفاق دیگر برای هیچ فیلمی تکرار نشود!

در عین حال که سومین فیلم سینمایی مسعود ده نمکی را آلوده به فضای رقص و آواز رایج در سینمای ایران دانسته و نیز علاوه بر این، صحنه هایی از فیلم همچون مورد تمسخر قرار دادن اقدامات اساسی و ضروری دولت مثل «هدفمند کردن یارانه ها» را بر نمی تابد، اما با تمام وجود از جسارت و شجاعت کم نظیر این فیلم تقدیر بعمل می‌آورد.

فروش «اخراجی‌ها۳» از ۲/۵ میلیارد گذشت

بنا بر اعلام «علی سرتیپی» مدیر پخش «فیلمیران» فیلم اخراجی‌ها۳ تا امروز (۱۳۹۰/۱/۱۳) تقریبا ۲/۵ میلیارد تومان فروش داشته است.

سینمای ایران و دیکتاتوری روشنفکران

باید اذعان کنیم که نویسنده و کارگردان متفکر فیلم، در نیل به این هدف به موفقیت شایانی دست یافته‌اند، به ویژه هنگامی که در برنامه هفت، سخنان معاونت محترم سینمایی را می‌شنویم که از حضور این شخصیت دینی و نمایش دلپذیر دادگاه و پلیس در فیلم ذوق زده می‌شود و از اخذ جوایز جشنواره برلین توسط عوامل فیلم نیز ابراز رضایت می‌نماید!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.