دلیل استعفای اخضر ابراهیمی‌و عنان یکی‌بود

رفتار اخضر ابراهیمی در قبال ایران کاملا حرفه ای بود و ابراهیمی با توجه به تجربیات نقش موثر ایران در عادی سازی اوضاع در عراق و افغانستان، تلاش می کرد که از ظرفیت مهم و عظیم ایران برای حل بحران سوریه نیز استفاده کند.

«اخضر ابراهیمی» استعفا خواهد کرد

اخضر ابراهیمی تاکید کرده است که استعفایش جدی است.

هیأت سوری چگونه آمریکایی‌ها را تحقیر کرد؟

ولید المعلم وزیر امور خارجه سوریه در راه بازگشت از ژنو گفت، با ردّ درخواست امریکایی‌ها برای انجام مذاکرات مستقیم میان طرفین، اعلام کردیم که این امر تنها با عذرخواهی جان کری وزیر امور خارجه امریکا از اظهاراتش در کنفرانس ممکن خواهد بود.

اخضر ابراهیمی به دیدار بشار اسد رفت

شبکه های تلویزیونی عرب زبان از آغاز دیدار نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای حل بحران سوریه با رئیس جمهوری این کشور خبر دادند.

شرط اسد برای گفتگو با الابراهیمی

یک منبع وابسته به سازمان ملل اعلام کرد: بشار اسد در صورت موفق بودن گفتگوهای امروز اخضر الابراهیمی با وزارت خارجه سوریه، فردا چهارشنبه با وی دیدار می کند.

اخضر ابراهیمی به ایران می‌آید

منابع ديپلماتيك از سفر دوره اي اخضر ابراهيمي نماينده اعزامي سازمان ملل واتحاديه عرب به چند كشور منطقه از جمله ايران خبر دادند.

کلینتون جانشینی احتمالی اخضر الابراهیمی

منابع دیپلماتیک عربی اعلام کردند که اخضر ابراهیمی به زودی استعفا می‌دهد و احتمالا بیل کلینتون به جای وی ماموربتش را در سوریه ادامه می‌دهد.

بی اعتمادی اروپاییان به مخالفان سوری

وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا دیگر خیلی چیز جدیدی درباره سوریه به ذهنشان نمی رسد. آنها در طول دو سال درگیریها و خونریزیها در سوریه این خشونتها را محکوم کرده و همواره قطعنامه های جدیدی را علیه این کشور تصویب کرده اند، اما امیدی به پایان جنگهای و درگیریها در این کشور نیست.

پیشنهاد جدید مسکو برای حل بحران سوریه

رئیس جمهوری روسیه ادامه داد: در مذاکراتمان با اولاند پیشنهادات جدیدی به وی در خصوص سوریه ارائه کردیم و رئیس جمهوری فرانسه با برخی از این پیشنهادات که قصد داریم آن را با دیگر همپیمانان خود نیز مطرح کنیم، موافقت ک

جزئیات طرح ۶ماده‌ای ابراهیمی درباره سوریه

منابع بلندپایه دیپلماتیک در شورای امنیت از طرح پیشنهادی فرستاده سازمان ملل و اتحادیه عرب به سوریه در شورای امنیت خبر داده و اعلام کردند که در این طرح ابراهیمی بر حضور اسد در قدرت بدون ایفای نقش در روند انتقالی سوریه تاکید دارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.