ناصر سراج: مردم از تبعیض‌ها می‌نالند

مردم از تبعیض‌ها می‌نالند. مردم ما در طول 8 سال جنگ تحمیلی ثابت كرده‌اند كه با كمبودها كنار می‌آیند اما از تبعیض و فساد رنج می‌برند.

کلاهبرداری میلیاردی اخلالگر اقتصادی

خرید و فروش خودروهای مگان به قیمت کارخانه‌ای بهانه‌ای شد تا یکی از اخلالگران اقتصادی به بهانه فروش این خودرو، مبلغ ۹ میلیارد تومان از شهروندان کلاهبرداری کند.

پرونده 3 نماینده مجلس هشتم در دادگاه کیفری استان

سرپرست دادگاههای کیفری استان تهران از ارسال پرونده سه نماینده مجلس هشتم به دادگاه خبر داد.

آیا احتمال فرار مجدد مهدی هاشمی نیست؟

نماینده تهران در مجلس گفت: فساد اصلی مهدی هاشمی قبل از آن که سیاسی باشد، اقتصادی است.

۱۴نوامبر در قاره سبز چه خبر است؟

همزمان با اعتصاب سراسری در پرتغال و یونان در روز ۱۴ نوامبر، اتحادیه‌های کارگری اسپانیا نیز طی فراخوانی خواستار اعتصاب سراسری در چنین روزی در اعتراض به اوضاع نابسامان اقتصادی کشورشان شدند.

حجاریان برگردد ببیند چه تئوری داشته است

حجاریان و جریان وابسته به او باید عقب‌گرد بزنند و ببینند چگونه در برابر تهدید خارجی عقب‌نشینی می‌کردند و می‌گفتند باید راه‌حل سیاسی را برای مقابله با تهدیدات دشمنان انتخاب کنیم.

جزئیات تازه از باند اخلالگران ارزی

جزئیات تازه از باند اخلالگران ارزی در حالی منتشر شد که رئیس جمهور اخیرا از دستگیری کسانی که بازار ارز را بهم ریختند، خبر داده است.

جاسوسان دستگير شده مأموريت ويژه «اقتصادی» داشتند

عضو هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري گفت: دشمن اميدوار است از طريق فشارهاي اقتصادي مردم را دلسرد كند و به نظام ضربه بزند؛ لذا يكي از برنامه‌هاي جاسوسان دستگير شده اخير اين بود كه از راه زمينه‌سازي براي ايجاد نارضايتي در مردم در حوزه اقتصادي تلاش كنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.