عالم برزخ خود را درست کنیم

نفس و روح، رنگ علم را به خود نمی‌گیرد، مگر این‌که کاملاً شسته شود و هیچ چرک و دنسی در آن نماند، از همه بداخلاقی‌ها پاکیزه شود.

پايان دردسرهای ادامه تحصيل کارمندان

کارمندان شاغل در دستگاههاي اجرايي مي توانند با هزينه شخصي و در خارج از ساعات اداري يا با استفاده از مرخصي هاي استحقاقي و يا بدون حقوق، تحصيل کنند.

بازگشت دانشجویان ایرانی تسهیل شد

معاون امور دانشجویان داخل از تسهیل روند بازگشت دانشجویان ایرانی خارج از کشور به دانشگاههای داخل خبر داد و تاکید کرد: برای شرط معدل این دانشجویان تخفیفاتی در نظر گرفته شد.

آخرین تصمیمات برای اعزام دانشجویان بورسیه به کانادا

تمام رشته‌هایی که در کانادا است در روسیه، چین، ژاپن و سایر کشور‌ها نیز وجود دارد.

شهری که دخترانش ترک تحصیل می‌کنند!

ترک تحصیل دختران در روستاهای بخش «لوداب» شهرستان بویراحمد ادامه دارد و اکنون به دلیل نبود زیرساختهای لازم برای اجرای طرح جداسازی دانش آموزان دبیرستانی در این بخش، برخی از دانش آموزان دختر اقدام به ترک تحصیل کرده‌اند.

تحصیل دربریتانیا و هزینه‌هایش

شهریه دانشجویان کار‌شناسی ارشد در دانشگاه‌های خارج از اتحادیه اروپا بسیار متغیر است. با این حال شهریه سالیانه دوره‌های تحصیلی در بریتانیا در رشته‌های مختلف تحصیلی از ۷ هزار تا ۳۳ هزار پوند متغییر است.

فرار مغزها یا فراری دادن مغزها؟!

درست است که تحصیل در کشور‌های خارجی علاوه بر هزینه تحصیل هزینه‌های جانبی را هم به دانشجو تحمیل می‌کند اما اگر واقعا قصد از ایجاد دانشگاه پولی جلوگیری از خروج ارز و جذب دانشجوی با انگیزه در داخل کشور است متاسفانه این مهم تاکنون به سر انجام نرسیده و خیلی‌ها ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه خیلی کمتر همین مقطع را در یک کشور خارجی بگذرانند.

از «سمیه نورساتین» برای تحصیل در ایران دعوت کنید

جنبش عدالتخواه دانشجویی با ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار دعوت از سمیه نورساتین، برای ادامه تحصیل در ایران شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.