الگوی سبک زندگی اسلامی تدوین می شود

همايش علمي پژوهشي سبك زندگي اسلامي با همكاري پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامي به منظور تدوین الگو در این زمینه اردیبهشت ۹۴ برگزار مي شود.

آغاز دوره آموزش مربی جنبش‌های شبه‌معنوی

رئیس مؤسسه علوم راهبردی ادیان و جنبش‌‏های انحرافی «معراج» گفت: آموزش مربی جنبش‌های شبه‌معنوی آغاز شده و در حال ثبت نام از اساتید حوزه‌های علمیه تهران هستیم.

پخش جدید‌ترین فیلم محسن مخملباف

جدید‌ترین فیلم ضد دین محسن مخملباف که در سرزمین‌های تحت اشغال اسرائیل ساخته شده بود آماده پخش می‌شود.

اوباما: به اسلام احترام می‌گذاریم اما حمله به آمریکایی‌ها را تحمل نمی‌کنیم

رئیس‌جمهوری آمریکا با تاکید بر اینکه واشنگتن به تمامی ادیان احترام می‌گذارد اعلام کرد، ‌ حمله‌کنندگان به کنسولگری آمریکا در لیبی هر کجا که باشند به سزای اعمال خود می‌رسند.

احمدی‌نژاد: صهیونیست‌ها بدنبال ایجاد اختلاف ادیان هستند

رئیس جمهور با اشاره به تلاش صهیونیست‌ها برای ایجاد اختلافات مذهبی گفت: صهیونیست‌های بی‌فرهنگ به دلیل نزدیک دیدن نابودی خود به دنبال ایجاد اختلاف بین پیروان ادیان مختلف الهی هستند.

«دروغ» عامل نفاق و در همه ادیان مذموم است

«دروغ» از جمله گناهانی است عقلا آن را درک کرده و به عدم جواز و حرمت آن حکم می‌کنند بدون آنکه لزوما متعلق و وابسته به دین خاصی باشند.

عاشورا قابلیت‌های عرفان ویژه‌ای برای تطبیق بین الادیانی دارد

اگر ما بخواهیم در مورد عرفان و مسائل مربوط به معنویت، با دین و قوم دیگری تحدی و بحث کنیم مسلما عاشورا قابلیت‌های عرفان ویژه‌ای در خود دارد که ما می‌توانیم این را در تطبیق بین الادیان فعال کنیم.

نابودي مظاهر توحيد و يكتاپرستي در جهان از اهداف فرماسونرها است

فعاليت فرهنگي فراماسونري در سرزمين‌هاي اشغالي كه بيشتر يهوديان آن عضو لژهاي ماسوني هستند؛ نابودي تمام مظاهر توحيد و يكتاپرستي در جهان و بازسازي معبد سليمان و پركردن آن از بت‌ها و نمادهاي ماسوني است.

تأکید رهبران مسلمان و مسیحی بر گسترش گفتگوهای دینی

تأکید رهبران مسلمان و مسیحی در همایش ژنو بر همکاری با هدف رفع تنشها، نامگذاری هفت روز اول فوریه به عنوان هفته هماهنگی بین ادیان، افزایش جرایم دینی دانمارک و فنلاند و برگزاری گفتگوی بین دینی در واشنگتن با حضور جوانان و رهبران ادیان مختلف برخی از اخبار مرتبط با ادیان جهان در یک هفته گذشته هستند.

“هفته هماهنگی بین ادیان” گامی جهت همزیستی صلح‌آمیز است

دبیرکل سازمان کنفرانس اسلامی طی بیانیه‌ای از تصویب قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر نامگذاری هفته اول فوریه بعنوان “هفته هماهنگی بین ادیان” (12 تا 18 بهمن ماه) تجلیل کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.