اذان نام اختصاصی کیست؟

اذان نامى است که خداوند از آسمان اختصاص به علىّ علیه السّلام داده است، زیرا اوست که از جانب رسول خدا (ص) بیزارى از مشرکین را اعلام کرد.

بالاترین ظلم انسان به خودش چیست

آیت‌الله میرزا جواد آقای ملکی تبریزی، برای بعضی‌ها که اخلاق تند داشتند و عصبی می‌شدند، دو توصیه می‌فرمودند. یکی اینکه اذان و اقامه را در گوششان بگویند؛ یعنی همین اذان و اقامه‌ای که در گوش نوزاد می‌گوییم.

بی‌توجهی به اذان در شبکه مدعی فرهنگ انقلاب

علی دارابی در حاشیه انتصاب مدیر شبکه افق این شبکه را شبکه‌ای فرهنگی دانست که در راستای تنوع و تکثر رسانه‌ای و توجه بایسته به تخصصی شدن شبکه‌ها در حوزه تخصصی «انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی» اقدام به تأمین، تولید و پخش برنامه در ساختارهای مختلف خواهد کرد.

ادامه تبلیغات پس از چند ثانیه برنامه

اذان یکی از طرفیتهای پخش اگهی است که تا حالا به آن فکر نشده است. هر روز سه دفعه و در همه شبکه ها اذان پخش میشود. هیچ بعید نیست در آینده مدیران رسانه ملی به فکر درآمدزایی و جذب آگهی با اذان هم باشند.

اذان زیبای بازیگر هالیوود +فیلم

«بن یوسف» بازیگر هالیوود، از جمله بازیگران مسلمانی است که با وجود کار در سینمای آمریکا، نه تنها به مسلمان بودنش می‌بالد بلکه در ماه‌های رمضان در مساجد و حتی گاه در کلیساها بانگ اذان سر می‌دهد.

«اذان انتظار» طنین دل‌های بی‌قرار+صوت

راستی آن روز که حضرت مهدی(عج) ظهور کند آیا خودشان اذان را سر داده و بر تمام دلتنگی‌ها خاتمه خواهند داد و هر جمله اذان، صیقلی خواهد بود بر دل‌های غبار گرفته و زنگار زده ما؟!

خارجی‌ها در عربستان اذان نگویند!

وزارت امور اسلامی، دعوت و ارشاد عربستان از ائمه مساجد و موذنان سعودی خواست مانع از گفتن اذان و امامت نمازگزاران توسط اتباع بیگانه شوند.

حمید جلیلی برترین مؤذن کشور شناخته شد

رقابت‌های رشته اذان هفدهمین دوره مسابقات سراسری اذان، ابتهال، مدیحه‌سرایی و هم‌خوانی قرآن کریم با برتری «حمید جلیلی» از تهران به پایان رسید.

«اشهد أن علیاً ولی‌الله» چرا به اذان اضافه شد

زمانی که معاویه، لعن بر علی(ع) را بر بالای منبرها و مأذنه‌ها علنی کرد، شیعه امامیه، به این فکر افتاد که برای جلوگیری از این بدعت، ولایت امیرالمؤمنین(ع) و شهادت به ایشان را به قصد تبرک، در اذان‌ها اعلام کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.