حمله ازادل و اوباش با قمه به بیمارستان

عده‌ای از اراذل و اوباش با قمه و قداره وارد بیمارستان سبلان در اردبیل شده و با تهدید بیماران و پرسنل بیمارستان، رعب و وحشت ایجاد کردند.

دفاع از حریم عفاف و نوامیس قابل تقدیر است

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت در خصوص خبر یکی از سایت‌های خبری که در روزهای گذشته منتشر شد، توضیحاتی را عنوان کرد.

عکس: چماقداران اوکراینی

پس از شدت گرفتن اعتراض‌های غربگرایانه در کیف، رئیس جمهور اوکراین فراری شد و رأی عدم اعتماد مجلس را گرفت، رئیس پارلمان استعفا کرد، یکی از مخالفان دولت زمام امور کشور را به دست گرفت و سرسخت‌ترین رقیب سیاسی رئیس جمهور (یولیا تیموشنکو)‌ از زندان آزاد و به جمع هوادارانش پیوست.

ضرب و جرح جوان بسیجی توسط اراذل و اوباش

جوان ۲۳ ساله بسیجی که برای جلوگیری از زورگیری با اراذل و اوباش درگیر شده بود، توسط این افراد مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

دستور تمدن برای رسیدگی به عوامل حمله به دانشجوی بسیجی

استاندار تهران از فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان تهران خواستار رسیدگی سریع و قاطع با عوامل مضروب کردن دانشجوی بسیجی فرهاد ملک شد.

ناجا به یک اراذل و اوباش لباس زنانه پوشاند

17 نماینده مجلس در همین راستا این نوع برخورد با اراذل و اوباش را توهین به لباس زنان عفیف و پاکدامن دانستند و با طرح سوالی از وزرای کشور و دادگستری، خواستار پاسخگویی آنها در این زمینه شدند.

تشهیر محکومین شنیده بودیم؛ تشهیر متهمین نه!

بین متهم و محکوم تفاوت حقوقی جدی وجود دارد؛ یک «متهم» تا وقتی محکوم نشده، از نظر حقوقی با یک بی گناه تفاوتی ندارد چرا که ممکن است پس از طی مراحل رسیدگی، حکم به برائت او صادر شود. قانونگذار صریحاً انتشار تصویر و مشخصات «متهم» تا پیش از محکومیت قطعی با هر هدفی را ممنوع و جرم اعلام کرده است

داستان کوتاه: فری

توجه، توجه. امشب آق فری برای خاطر دهمین حبسش جشن سیگار می گیره. همه یک نخ مهمون داش فریدون خودمون.
همه خندیدند. زندانی لاغر مقابل فریدون رفت، دستش را مانند یک گدای حرفه ای کج کرد، ایستاد. فریدون یک بسته سیگار از جیبش بیرون آورد. کف دست او کوبید وگفت:«کوفتتون بشه مفت کِش.»

اراذل و اوباش اجاره‎ای بازار را ناامن کردند

برخی اراذل و اوباش اجاره‌ای در خیابان‌های نزدیک به بازار تهران از جمله میدان حسن‌آباد و خیابان لاله‌زار با آتش زدن چند سطل زباله، تلاش کردند شرایط را بحرانی نشان دهند که با ورود ناجا، برخی از این اراذل دستگیر شدند.

حمله وحشیانه به آمربه‌معروف درتهران+عکس

برادر بسیجی امیر حسین وظیفه دیشب به دلیل درگیری با پنج تن از ارازل اوباش و مزاحمین نوامیس مردم به شدت زخمی شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.