آسمان ایران امن‌ترین آسمان منطقه

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا گفت: با وجود تمامی مناقشاتی که در کشورهای همسایه وجود دارد آسمان کشور ما امن‌ترین آسمان منطقه بوده و پروازهای عبوری از آسمان کشور افزایش یافته است.

تبدیل شدن محیط زیست به باشگاه سیاسی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: محیط زیست به باشگاه سیاسی برای اهداف و برنامه‌های سیاسی خانم ابتکار و همراهان ایشان تبدیل شده است.

شهر اراک هم صاحب مترو می‌شود

مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی گفت: کلانشهر اراک به سبب آلودگی هوا با مصوبه هیات وزیران جزو شهرهای واجد شرایط داشتن سامانه حمل و نقل ریلی (مترو) شناخته شده است.

نامه ۱۲ هزار نفر از نخبگان به رئیس رسانه ملی برای برگزاری مناظره هسته ای

پس از اینکه بیش از 12 هزار نفر از اساتید دانشگاه، دانشجویان و طلاب حوزه‌های علمیه با امضای طوماری از ضرغامی رئیس رسانه ملی ‏خواستند مناظراتی در رابطه با مذاکرات هسته‌ای در صدا و سیما ترتیب دهد، میزگردی با عنوان «بررسی ابعاد مختلف توافقنامه ژنو و مذاکرات جامع»‌ با حضور چهار تن از نمایندگان نامه 12هزارنفری نخبگان به رئیس صدا و سیما برگزار شد.

مذاکره پس از کسب تکلیف از رهبری آغاز شد

وزیر امور خارجه پیشین کشورمان تاکید کرد: در زمینه مذاکره با آمریکا، نخستین بار ما برای کسب اجازه، نزد مقام معظم رهبری رفتیم و ایشان شرط گذاشتند که مذاکرات فقط در زمینه هسته‌ای باشد و ما در آن زمان کار را شروع کرده بودیم.

بازدید بازرسان آژانس از تاسیسات اراک

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به اظهارات برخی مقامات آمریکایی مبنی بر برچیدن بخش‌های زیادی از تاسیسات هسته‌ای ایران تاکید کرد: ما نمی‌پذیریم درباره چنین مسایلی وارد مذاکره شویم. حقوق هسته‌ای ایران حتی در کوتاه مدت قابل واگذاری نیست.

روستایی که زرادخانه جمهوری اسلامی است

از دست جلیلی لجم می‌گیرد که در این وقت ضیق که بقیه برای ثانیه هایشان هم برنامه های پرجمعیت تر را انتخاب می کنند، چرا به روستایی آمده که نهایتا ۲۰۰-۳۰۰ حق رای دارند.