داعش معضلی برای جهان اسلام است

آیت‌الله موسوی‌اردبیلی، تشکیل گروه تروریستی داعش را معضل بزرگی برای جهان اسلام دانست.

مرگ ۴۲ ایرانی در پیاده‌روی اربعین

براساس موافقت خانواده‌هاي اين زائران، پيكر ۳۴ زائر حسيني براي خاكسپاري به ايران اسلامي منتقل شد و ۸ نفر هم در شهرهاي كربلاي معلي و نجف اشرف دفن شدند.

آمریکا بزرگ‌ترین ناقض حقوق بشر است

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با مردود شمردن اظهارات مقامات آمریکا در خصوص عدم رعایت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران گفت: در ‌آمریکا بسیاری از جنایت‌ها و نقض حقوق بشر صورت می‌گیرد.

پروازهای چارتری مجوز دارند؟

در حالی تا دو سال پیش از پروازهای چارتری به‌عنوان ریشه فسادهای صنعت حمل‌ونقل هوایی یاد می‌شد و مجوزی از سوی سازمان هواپیمایی برای این پروازها صادر نمی‌شد که در ماه‌های اخیر پرواز چارتر تبدیل به آفتی در صنعت حمل‌ونقل هوایی شده است.

نظر قاسم سلیمانی درباره راهپیمایی اربعین

سی و چندسال از انقلاب و بیش از دو دهه از پایان جنگ می گذرد و تا به امروز لحظه ای از دشمنی دشمنان کاسته نشده است وهر چه توانستند در ابعاد گوناگون بر علیه کشور و انقلاب انجام دادند.

قیمت بازار سیاه بلیط در مهران: 180هزار تومان

در حالیکه در عراق وزارتخانه های مختلف و بویژه ارتش عراق به کمک مسوولان شهر کربلا و نجف امده و در حمل و نقل و تردد زائرین بسیار راهگشا بوده اند، در مرز مهران زائران کربلا در فقدان نهادهای خدمت رسان، 4 کیلومتر از پایان مرزی تا پل زائر پیاده روی می کنند تا به اتوبوسهایی برسد که قیمت بازار سیاه بلیطشان به 180 هزار تومان رسیده است؛ قیمتی که در حالت عادی حدود 20 تا 30 هزار تومان (یک ششم) است.

از«حماسه عظیم قدم‌ها»تا«مانور قدرت قلم‌ها»

پس از پایان یافتن حماسه پرشور اربعین حسینی با حضور میلیون‌ها عاشق، بسیاری از شرکت کنندگان در مراسم دست به قلم شدند و از حال و هوای این گردهمایی پرشور نوشتند.

داعش را نباید بیش از حد بزرگ کرد

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس با بیان اینکه داعش را نباید بیش از آنچه هست، بزرگ کرد، گفت: راهپیمایی میلیونی از نجف به کربلا حامل پیام زنده‌بودن روحیه استکبارستیزی مسلمانان است.

چهره اسلام راستین در اربعین تجلی یافت

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه مراسم اربعین، مانور قدرت شیعیان برابر آمریکا بود، گفت: برخلاف هزینه‌های آمریکا برای مخدوش کردن چهره اسلام، مراسم اربعین، چهره اسلام راستین را به جهانیان نشان داد.

عظیم‌ترین گردهمایی بشری برگزار شد

اجتماع بیش از ۲۰ میلیون نفر از عاشقان دلسوخته سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین در اربعین شهادت آن امام بزرگ در کربلای معلی، صحنه‌های بی‌نظیری از عشق و ارادت و دلدادگی به بزرگ پرچمدار حق و حقیقت در جهان را رقم زد.