پشت‌ پرده حمایت منافقین از فرقه حلقه

فرقه منافقین که از هیچ کوششی برای ضربه‌زدن به آرمان‌ها و ارزش‌های مردم مسلمان ایران دریغ نکرده، اخیراً به عنوان حامی فرقه انحرافی «حلقه» وارد عمل شده و خواستار آزادی رهبر این فرقه است.

حاشیه فقهی بر بحث توبه‌خواهی از اصحاب فتنه

از مهم‌ترین آفات بحث فقهی آن است که محقق از آغاز نتیجه خاص را نشانه بگیرد و دنبال ادلّه توجیه‌گر همان نتیجه باشد. این‌گونه یک‌سونگری سبب کم‌اعتنایی یا بی‌اعتنایی به شواهد طرف دیگر مسئله می‌شود؛ یعنی همان آفتی که در شبهات و اشکالات برخی مستشرقین یا برخی روشنفکرنماها و برخی تحول‌خواهان عجول دیده می‌شود. در صورتی که از آغاز ما باید تسلیم ادلّه باشیم و نتیجه نهایی را بر اساس اقتضای ادلّه گردن نهیم.

عکس: راهپیمایی علیه کتاب «آیات شیطانی»

26بهمن 67/ راهپیمایی در محکومیت انتشار کتاب آیات شیطانی

ماجرای صدور حکم ارتداد حاج محمد طاهری!

به یکی از علمای بزرگ و محترم تهران، آن‌قدر اخبار غلط رسانده بودند که این بزرگوار هم علیه ما موضع گرفتند و گفته بودند که اگر در ولادت امام رضا (ع) کف بزنید …

افاضات جدید شاهین نجفی

مدتی است پروژه‌ای موسوم به موسیقی ترور که مورد حمایت امریکایی‌هاست توسط این خواننده هتاک پیگیری می‌شود.

سه میلیون و سیصدهزار دلار برای اعدام سلمان رشدی

تعیین جایزه برای اجرای حکم اعدام سلمان رشدی که بلافاصله بعد از صدور حکم امام (سلام‌الله علیه) با دستور و تنفیذ معظم له به بنیاد پربرکت 15 خرداد به وسیله اینجانب صورت گرفته، هدف ریشه‌کن کردن توطئه ضد اسلامی را دنبال می‌کرد و اکنون ضرورت این اقدام بیش از هر زمان دیگری روشن شده است.

پاسداشت حرمت آزادی عقیده و ملزومات آن

فرق است بین ارائه عقیده‌ای مخالف در قالب غیر هتاکانه و ارائه عقیده‌ای در قالبی ناپسند، آزار دهنده و هتاکانه. ممکن است گفته شود هر عقیده‌ای در هر قالبی و با هر نتیجه و هدفی، حتی آزار دادن مخالفان باید آزاد باشد، در این صورت چرا توهین به هر ارزش و شخصی مجاز باشد، اما فتوایی دال بر ارتداد مرتکبان توهین به اشخاص خاص و تعریف شده به لحاظ دینی آزاد نباشد؟

آیت‌الله سبحانی فتوای صریح ارتداد شاهین نجفی را صادر کرد

آیت‌الله سبحانی با تصریح به این که ترانه شاهین نجفی حکم ارتداد یا ساب‌النبی دارد گفت: شاید انگیزه این فرد چیز دیگری باشد که هست،‌ اما اغلب این افراد با ارتکاب همه نوع گناه خود را در آتش می‌بینند و در کشمکش با وجدان خود،‌ به این فکر افتاده‌اند که خدا و پیامبر را انکار کنند.

ده میلیون تومان؛ جایزه معلم تهرانی برای قاتل شاهین نجفی

دبیر آموزش و پرورش گفت: به عنوان فردی که به قول امام خمینی وظیفه‌اش انسان‌سازی است و با روح دانش‌آموزان معصوم سر و کار دارد اندوخته‌ی خود را با افتخار به مجری حکم اعدام شاهین نجفی اهدا می‌کنم.

جایزه ده‌میلیونی یک خواننده برای قاتل شاهین نجفی

اینجانب حامد زمانی به عنوان عضو کوچکی از جامعه موسیقی کشور به همراه جمعی از دوستان در پی اقدام هتاکانه شاهین نجفی که بر اساس فقه دینی ما سب اهل بیت و نبی مکرم اسلام است به هر شخص و گروهی که این اعدام انقلابی را انجام دهد10 میلیون تومان که در حد وسع بنده حقیر میباشد هدیه ( دست لاف) اهدا خواهم کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.