پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تروریست‌های سوری در قطر آمورش می‌بینند

گزارش‌ها حاکی از آن است که قطر در راستای تلاش‌هایش برای برکناری بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، شبه نظامیان تحت حمایت خارج در این کشور بحران‌زده را تعلیم می‌دهد.

سلیم ادریس از ریاست ارتش آزاد برکنار شد

شورای عالی نظامی در جلسه خود در 16 فوریه 2014 سلیم ادریس را به خاطر ادامه اوضاع سخت و وخیم در سوریه و بازسازی دوباره ساختار ارتش آزاد برکنار کرده است.

ارتش آزاد در آستانه فروپاشی است

روند تحولات میدانی سوریه در حالی همچنان به نفع ارتش پیش می‌رود که تشدید اختلافات میان گروه‌های مسلح و جدا شدن تروریست‌ها از یک گروه و پیوستن به گروه دیگر به مساله عادی تبدیل شده تا نگرانی‌ها در اردوگاه ضد سوری به اوج خود برسد.

سوء استفاده ارتش آزاد از یک کودک+عکس

این پسر سوری که در شهر حلب زندگی می کند، شش روز هفته و هر روز ده ساعت مشغول کار طاقت فرسا برای گروه شبه نظامی ارتش آزاد سوریه است.

شرایط بد مخالفان در روزهای خوب ارتش سوریه

آنچه گفته شد، نشان از شرایط دشوار مخالفان مسلح سوریه دارد ولی به این معنی نیست که اوضاع سوریه در آستانه حل شدن قرار گرفته است. راه زیادی تا بازگشت آرامش به سوریه باقی مانده است با این حال روشن است که اکنون دولت سوریه طی سه ساله گذشته در بهترین شرایط داخلی و بین‌المللی قرار دارند

شهر استراتژیک «القصیر» به کنترل کامل ارتش سوریه درآمد

شهر «القصیر» را باید مرکز منطقه القصیر در استان «حمص» در سوریه به شمار آورد. مهمترین ویژگی شهر «القصیر» را باید در مساحت گسترده آن و وجود انواع فعالیت‌های زراعی و صنعتی و تجاری و فراوانی روستاهای آن دانست که از لحاظ تقسیم بندی اداری تابع شهر «القصیر» است.

10 جنایت اصلی غرب در قبال سوریه

اظهارات و ادعاهاي «دولت‌»‌هاي غربي – يا همان رژيم‌هاي جنايتکاري که جنايتکاران جنگي آنها را هدايت مي‌کنند – در مورد سوريه همچون قطاري از دروغ‌هاي محض، مضحک و مزخرف است. گلچيني از «بهترين» که همان بدترين سياست‌ها و جنايات غرب در ارتباط با سوريه است در فهرستي تحت عنوان ۱۰ جنايت مهم غرب در قبال سوريه، جمع آوري شده است.

مک کین در میان تروريست‌های سوریه +عکس

«جان مک کین» سناتور جمهوری‌خواه و یکی از حامیان سرسخت کمک نظامی آمریکا به مخالفان سوریه، طی دیداری ناگهانی به سوریه سفر کرد و با گروههای شورشی و مسلح دیدار کرد.

شعر: حجربن علی ست او نه حجر بن عدی

هر دم، هوس و هوای خود را دارد | این قوم، سر فنای خود را دارد || از نعش مریدان علی می‌ترسند |از نام علی که جای خود را دارد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.