روال تعیین دستور جلسات شورای عالی فضای مجازی تغییر کرد

فشارهای مستقیم و غیرمستقیم بر پیکره شورای عالی فضای مجازی بعد از به حاشیه بردن فعالیت‌های آن، روند تعیین دستور جلسات را نیز تغییر داد.

«ارتش سایبری ایران» 13 سایت را هک کرد

این گروه سایت‌هایی چون عدالت برای ایران، آرش سیگارچی، الاهواز، راه آزادی، صدای اهواز، استان‌بان، ایران گلوبال، اهواز آزاد و چندین سایت دیگر را هک کردند.

ارتش سایبری سایت مجمع روحانیون را هک کرد!

گروه اینترنتی ارتش سایبری حزب الله با اعلام بیانیه‌ای از هک کردن سایت مجمع روحانیون مبارز خبر داد.

گشت و گذاری در شبکه‌های اجتماعی پاک

هر چند اخیرا با تلاش وبلاگ نویسان انقلاب اسلامی چندین شبکه اجتماعی با رویکرد ارزشی بوجود آمده است ، اما گرافیک نه چندان قوی، عدم تبلیغات مناسب ، برنامه ریزی نامناسب و ناآشنایی بسیاری از نیروهای موثر ارزشی با این فضا ، این سایت ها را در رقابت با شبکه های اجتماعی چون تویتر و فیس بوک که از پشتیبانی مالی دولت آمریکا بهره می برند ، ناموفق ساخته است.

گزارش هک شدن سایت‌های وزارت خارجه آمریکا در رسانه‌های غربی

در حمله هکرهای ارتش سایبری ایرانی، علاوه بر دامنه‌های وب سایت صدای آمریکا، وب سایت های زبان های دیگر این سازمان از جمله آذری، دری، پشتو و اردو نیز هدف قرار گرفته اند.

ایران دومین ارتش سایبری بزرگ دنیا را دارد

نشریه “اکونومیست” در شماره اخیر خود به تعریف فضای سایبری و خطرات ناشی از آن پرداخته و نوشته است: ایران دومین ارتش سایبری بزرگ دنیا را در اختیار دارد.

پلیس سایبری ضرورت امروز کشور

گسترش روزافزون فناوری‌های نوین ارتباطی و مجازی در سال‌های اخیر، تأثیرات آن در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حیات بشری را نمایان و روش‌های سنتی در تمام ابعاد را به روش‌های نوین و میانه‌رو تبدیل کرده است…

همه چیز درباره‌ی ارتش سایبری ایران

نام ارتش سایبری ایران زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که در اولین حمله سایت توئیتر را مورد حمله قرار داد و در پیامی که در سایت قرار داده بود، از حمایت از اغتشاش در ایران توسط توئیتر انتقاد کرده بود. در پیام هکرها آمده بود: «آمریکا فکر می‎کند که دارد اینترنت را با دسترسی‎اش کنترل و مدیریت می‎کند، اما این طور نیست؛ این ما هستیم که اینترنت را…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.