پاکسازی نقاط جدیدی در «زبدانی»

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت حزب‌الله لبنان در ادامه عملیات پاکسازی کامل شهرک «زبدانی» نقاط جدیدی پاکسازی کردند.

شهر «زبدانی» سوریه آزاد شد

پس از دو ماه مبارزه حزب‌الله و ارتش سوریه، کنترل بر شهر مهم ارتباطی «زبدانی» در شمال غرب دمشق کامل و این شهر آزاد شد.

پشت پرده نقض آتش‌بس در «زبدانی»

پس از آنکه گروه تروریستی «احرار الشام»‌ آتش‌بس با ارتش سوریه را در بخش‌هایی از ریف ادلب و دمشق نقض کرد روشن شد که ترکیه در پشت پرده این اقدام قرار دارد.

کشته‌شدن 42 سرکرده تکفیری النصره

در جریان عملیات دقیق و موفق نیروی هوایی ارتش سوریه در جنوب این کشور دست‌کم 42 سرکرده گروه‌های تروریستی تکفیری کشته شدند، در میان کشته‌ها 3 افسر صهیونیست و اردنی هم مشاهده می‌شوند.

شرق زبدانی آخرین مخفیگاه تروریست‌ها

نیروهای ارتش سوریه و مقاومت لبنان پس از درگیری شدید در «زبدانی» با تروریست‌ها، این بار در حال پیشروی به سمت شرق این شهر هستند که در واقع آخرین مخفیگاه تروریست‌هاست.

الزبدانی در آستانی آزادی

پیشروی های ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت در الزبدانی سبب شده است که گروه های مسلح در محاصره شدید قرار گیرند و همزمان با موفقیت ها، تلاش های سیاسی نیز جریان دارد.

پاکسازی مناطق شمالی زبدانی + عکس

حزب‌الله و نیروهای ارتش سوریه از شامگاه یکشنبه پس از کشتن 8 تروریست پاکسازی مناطق شمالی شهر «زبدانی را آغاز کردند.

دومین گروه مسلح به ارتش سوریه ملحق شد

گروه‌های مسلح مستقر در کوه‌ها و ارتفاعات القلمون خبر دادند که دومین گروه از عناصر مسلح آنها ضمن جدایی از گروه‌های خود به صفوف ارتش سوریه ملحق شدند.

کشته شدن سرکرده چچنی جبهه النصره

عملیات نظامی ارتش سوریه در جنوب این کشور، با کشته شدن ده‌ها تروریست تکفیری همراه بود که در میان آنها، سرکرده چچنی گروه «جبهه النصره» در جنوب سوریه نیز مشاهده می‌شود.

حمایت هوایی از مخالفان مسلح ارتش سوریه

روزنامه وال‌استریت‌ژورنال گزارش داده است که رئیس‌جمهور آمریکا به نیروی هوایی این کشور اجازه داده از مخالفان مسلح مورد حمایت واشنگتن، در برابر حملات احتمالی از سوی گروه‌های دیگر، داعش یا حتی ارتش سوریه، حمایت کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.