تل‌آویو حصارکشی مرز اردن را هم آغاز کرد

رژیم‌ صهیونیستی از روز یکشنبه حصارکشی مرز خود با اردن را که به بهانه مقابله با ورود احتمالی پناهجویان صورت می‌گیرد، آغاز کرد.

پرداخت غرامت بانک اردن به آمریکا

بعد از آنکه «عرب بانک»، بزرگترین بانک اردن به حمایت مالی از حماس متهم شد، اکنون موافقت کرده است که به آمریکا غرامت بپردازد.

اردن خواستار گفت‌وگو با ایران شد

با جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای در «وین»، وزیر خارجه اردن و دبیرکل سابق اتحادیه عرب خواستار گفت‌وگو با ایران و حل مسائل موجود شدند.

بازی استراتژیک رایانه‌ای «مَرد غزه»

جوانان فلسطینی و اردنی یک بازی رایانه‌های تحت عنوان «Gaza Man» (مرد غزه) طراحی کرده‌اند که نبرد اعضای مقاومت با عناصر صهیونیست برای دفاع از حقوق ملت فلسطین را به تصویر می‌کشد.

تهدید پادشاه اردن به جنگ بی‌امان علیه داعش

پادشاه اردن، ساعاتی پس از اعلام افزایش سطح مشارکت کشورش در ائتلاف ضد داعش تصریح کرد که دولت اردن در جنگ علیه این گروه تروریستی هیچ انعطافی به خرج نمی‌دهد و به شدت انتقام خواهد گرفت.

زنی که سر مردهای ژاپنی را به باد داد

سه شنبه گذشته داعش تهدید کرد که اگر الریشاوی از زندان آزاد نشود، گروگان ژاپنی و خلبان اردنی را خواهد کشت، داعش دومین گروگان ژاپنی را که در اختیار داشت، اعدام کرد، اما همچنان سرنوشت خلبان اردنی به آزادی الریشاوی گره خورده است.

دور جدید حملات به فیلم مجید مجیدی

هر چند از ماه‌ها قبل از آغاز فیلمبرداری نخستین نسخه از فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در سال ۱۳۹۰، حملات جریان‌های وهابی و سلفی به این فیلم آغاز شد اما این روزها تلاش برای تحریم پیش‌دستانه اکران این فیلم آغاز شده است.

فرار سرکردگان داعش به سمت سوریه

عضو جنبش افسران آزاد عراق گفت: 30 نفر از سرکرده های گروه تروریستی داعش به صورت دسته جمعی به سمت مرزهای سوریه فرار کردند.

هشدار مقام اردنی درباره مسجد الاقصی

یک مقام ارشد دولت اردن نسبت به اقدامات نظامی رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از ورود مسلمانان به مسجد الاقصی هشدار داد.

اردنی‌ها لغو توافق‌نامه با اسرائیل را خواستارند

پس از قتل رائد زعیتر، قاضی اردنی، به دست نیروهای رژیم اسرائیل در پایانه‌ی « شیخ حسین» (Allenby Bridge Terminal) در مرز میان اردن و کرانه‌ی اشغال‌شده‌ی باختری صحنه‌ی اعتراضات ضد اسرائیلی شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.