جهادگری فقط مربوط به جوامع بحران‌زده نیست

جهادگری فقط مربوط به رفع محرومیت‎‌ها و دفاع از مظلومیت‎‌ها نیست. جهادگری در یک جامعه منظم، متعادل و رو به پیشرفت با ساختار‎های اجتماعی متقن و نظارت‎‎های قوی مورد نیاز است و این است آن حقیقتی که ما باید به آن برسیم. با این دسته بندی شما از انسانی صحبت می‌‎کنید که دائما به‎دنبال منافعش نیست.

عروج شهادت‌گونه در اردوی جهادی+عکس

جهادگر بسیجی برادر حمید عابدین زادگان به دیار باقی شتافت.

حاج‌آقا بازی بسه بیا رهنمود بده! +عکس

یک روز ماه مبارک٬ تمام وقت یک زنگ با دبیرستانی‌ها فوتبال بازی کردم تا خودشان برگشتند:«حاج آقا بازی بسه٬ بیار رهنمود بده.»

بازار پر‌رونق؛ تبلیغ در مناطق مرزی و محروم

تبلیغ و کار فرهنگی در مناطق مرزی و محروم، صرفاً بیان مسائل و احکام، روضه و سخنرانی و پاسخ به شبهات نیست. شاید بتوان گفت بسیاری از شبهات و سئوالات از محرومیت و فقر و بیکاری در آن مناطق سرچشمه می‏‌گیرد تا فعالیت‏‌های وهابیت و رسانه‏‌های غربی. لذا گروه‌های تبلیغی و فرهنگی‏‌ای در آنجا موفق و تأثیرگذار خواهند بود که بتواند فعالیت چند جانبه تبلیغی و فرهنگی داشته باشند

برگزاری اردوهای جهادی در كشورهای عراق و افغانستان

معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: با هماهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات، اردوهای جهادی دانشجویان تحصیلات تکمیلی که از لحاظ علمی در سطح بالایی هستند، برگزار می‌شود و این دانشجویان برای کمک به کشورهای همسایه، به عراق و افغانستان اعزام می‌شوند.

یادی از نخستین شهید طرح جهادی هجرت ۳

کمتر کسی می‌توانست تصور کند که تا چند روز دیگر یکی از رزمندگان و جهادگران همراه آنان به دیدار و لقای پروردگار خویش دعوت می‌شود و نام جهادگر بسیجی شهید سید محمد علی شاهزیدی به عنوان نخستین شهید اردوهای طرح هجرت۳ در تاریخ هجرت جوانان و اوج خلوص و دل کندن آنان از این دنیا ثبت و ماندگار خواهد شد.

مفرط: پايان‌نامه‌ها براساس نياز مناطق محروم هدفمند می‌شود

مسئول سابق گروه جهادي دانشگاه اميركبير گفت: گروه جهادي اميركبير طرحي را اجرا كرد كه براساس آن دانشجويان پايان نامه‌های خود را طوري تعريف كنند كه يك گره واقعي…

داوودآبادی: حاج عبدالله والی کم از همت و متوسلیان نداشت

ببینید کی بهتان گفتم! خیلی بیشتر از اینکه ما امروز حسرت تمام شدن دفاع مقدس می‌خوریم یک زمانی برسد شما حسرت تمام شدن اردوهای جهادی را بخورید. البته من می‌گویم ان شاءالله که کارتان زودتر تمام بشود، یعنی این قدر آبادی بشود که نیازی نباشد دیگر شما اردوی جهادی بروید. ولی می‌نشینید حسرت می‌خورید

اردوهای جهادی نيازمند رديف بودجه مستقل

در حال حاضر رديف بودجه مستقل تحت عنوان اردوهاي جهادي نداريم اما مقرر شده است غيرمستقيم هم از سوي وزارت كشور و هم از سازمان بسيج كشور حمايت هاي لازم از اين اردوها صورت گيرد.

حاج عبدالله والی مردی برای مستضعفین

حاج عبدالله والی به عنوان یکی از اسوه‌های برتر زندگی جهادی در راستای اطاعت از ولایت شناخته می‌شوند. ایشان به اشاره حضرت امام(ره) در سال ۶۱ جبهه را رها کردند و به منطقه محروم بشاگرد هجرت کردند. بیست و سه سال در سمت مسئول کمیته امداد حضرت امام (ره) در این منطقه خدمت کردند و با کمک خیرین، بسیار فراتر از مسئولیت‌های سازمانی، این دیار محروم را به آبادانی نسبی رساندند.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.