پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

آخرین روزهای منافقین در اشرف+فیلم

اشرف که مسعود رجوی زمانی آن را ناموس خود می‌دانست، شبانه از سوی آخرین بقایای منافقین به حال خود رها شد تا خانه عنکبوت فرقه رجوی برای همیشه به تاریخ بپیوندد.

تبدیل اردوگاه اشرف به یک مکان توریستی

استانداری دیالی پیشنهاد کرد که اردوگاه اشرف در بادیه العظیم واقع در شمال بعقوبه به یک مقصد توریستی متمایز تبدیل شود.

حمله به «اشرف» اهمیت راهبردی در آینده منطقه دارد

در عملیات مرصاد فقط سه کادر اصلی در میان کشته شدگان منافقین بودند اما در عملیات اخیر 52 نفر از کادرهای اصلی و مؤثر کشته شده‌اند.

آخرین وضعیت تروریست ها در اشرف

این صد و پنجاه نفر از هیچ سیستم امنیتی برخوردار نبوده به‌راحتی می‌توانستند از اشرف فرار کنند اما اینها از بین کسانی انتخاب شده بودند که حتی اگر می‌خواستند هم نمی‌توانستند فرار کنند زیرا اینها همه کسانی بودند که در ترورهای 60 و اوایل 70 پرونده‌های مهمی در ایران داشتند و از آنجا که در ایران شاکی خصوصی داشته و در بسیاری از موارد اولیای دم شاکی آنها بودند، نمی‌توانستند به ایران برگردند.

درگیری درون سازمانی در اشرف

یکی از مسئولان دولت عراق تایید کرد که در مشاهدات اولیه جنازه دست کم ۵۲ نفر در قرارگاه اشرف پیدا شده است.

جنایتکاری که دیروز در اشرف به جهنم رفت+ عکس

یک مینی بوس از کردها را که قصد داشتند به سمت بغداد بروند،در سه راهی سلیمان بک متوقف می کنند و مانع حرکت آنها می شوند و چون قصد داشتند به راه خود ادامه بدهند با ام تی ۲۳ (پدافند ۲۳میلی متری را روی ام تی ال بی گذاشته بودند ) به رگبار می بندند و همه آنها را قتل عام می کنند .

تشفی خاطر امت اسلامی از هلاکت کادرهای منافقین

این اقدام که منجر به هلاکت رسیدن قریب به هفتاد تن از کادرهای فاسد منافقین از جمله هفت تن از شورای رهبری و مسئولان اطلاعات و عملیات سازمان منافقین با بیش از 30 سال سابقه جنایت گردید، یقیناً مایه تشفی خاطر امت اسلامی و خانواده های معظم شهدا خصوصا خانواده های معزز شهدای ترور خواهد شد.

اخراج کامل منافقین از اردوگاە اشرف

سخنگوی فرماندهی ادارە پلیس استان دیالی از اخراج کامل عناصر گروهک تروریستی منافقین از اردوگاە اشرف در پایان ماە مبارک رمضان خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.