روایتی از ۱۰ روز تلاش عیدانه در طبق نمدار کرمان/ مشقت و صمیمیت؛ دو روی سکه اردوهای جهادی

گروه جهادی قمربنی‌هاشم (ع) دانشگاه صنعتی اصفهان هر ساله نوروز خود را در کنار مردم محروم کشور سپری می‌کند و در شناسایی جدید خود در استان کرمان، با منطقه محرومی به نام طبق نمدار آشنا شده است و همزمان با نوروز ۹۵ فعالیت جهادی خود را در این منطقه آغاز کرد.

ماجرای نونهال ۱۰ ساله‌ روستایی که می‌خواهد مهندس موشکی شود/ طی ره صد ساله در نوروز+ تصاویر

روز اول از یکی از آنها که ۱۰ سال بیشتر نداشت پرسیدم می خواهی چه کاره شوی پاسخ عجیبی داد، گفت می خواهم مهندس هوا فضا بشوم، وقتی علتش را پرسیدم گفت ..

۱۱ هزار دانشجوآماده خدمت‌‌رسانی در اردوهای جهادی

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت : دوران نگاه حداقلی به حرکت جهادی و گذراندن اوقات فراغت در اردوهای جهادی تمام شده و الان محور فعالیت گروه‌های جهادی توجه ویژه به رفع مشکلات مناطق محروم در همه ابعداد فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، سازندگی و.. است

مرعوب غرب نشوید

رهبر انقلاب اسلامی مسئولان را به مراقبت و هوشیاری فراخواندند و تأکید کردند: پیشرفت‌های شگرف علمی کشور در زمینه‌های نانو، سلول‌های بنیادی و انرژی هسته‌ای، توهم نیستند بلکه واقعیاتی هستند که همه‌ی دنیا از آنها اطلاع و آگاهی دارند، بنابراین دلسرد کردن جوانان و انکار حرکت عظیم و سریع علم و فناوری، خیانت به کشور و ناموس ملی است.

عکس: تیپ آقای بازیگر در اردوی جهادی

مهران رجبی عکسی از حضور خود در اردوهای جهادی را در اینستاگرام منتشر کرد. وی با انتشار این عکس، از ماجراهای خود در اردوی جهادی برای طرفدارانش نوشت.”امروز را کارگر اردوهای جهادی بودم و دم دست کاک هاشم بنا سنگ میرسوندم و یکدفعه شلواره جر خورد و شلوار کاک هاشم رو پوشیدم.روستای نیوژ، اطراف سردشت، آذربایجان غربی”

تشکیل گروه‌ جهادی نیاز ضروری کشور است

آیت‌الله علوی گرگانی در پیامی تاکید کرد: شرایطی که امروزه با آن دچار هستیم که شامل بیکاری گسترده و کمبود منابع مادی و فرهنگی می شود فقط با اراده قوی و کار جهادی امکان پذیر است.

رتبه دوم كنكور مشغول چه كاری است؟

حضور يك دانش‌آموز جهادگر اصفهانی در ميان رتبه‌هاي برتر كنكور سراسري از دو جهت جاي مسرت دارد. نخست آن‌كه اين باور غلط را كه اهالي فرهنگ از علم و تحصيل دورند را زير سوال مي‌برد و دوم آن كه حضور چنين افرادي در برترين دانشگاه‌هاي كشور نويدبخش رشد جواناني پرشور و متعهد به نظام اسلامي است.

«اهل نبرد» اثر جدید حامد زمانی +دانلود

«اهل نبرد» جدیدترین اثر حامد زمانی با موضوع اردوهای جهادی است که در مراسم شب خاطره جهادی با حضور روستاییان و رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید رونمایی شد.

حمایت وزارت بهداشت از اردوهای جهادی

وزیر بهداشت گفت: از نظر ما هیچ کار فرهنگی باارزش‌تر از اردوهای جهادی نیست و در این سفرهاست که لایه‌های عمیقی از انسانیت ظاهر می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.