دختری در لباس پدر با تمام عشق+ عکس

از محمود دختری ۲ ساله به نام «زهرا» به یادگار ماند که عکس زیر مربوط به وی می‌باشد. او لباس پدر را به تن کرده است تا نشان دهد راهش را ادامه خواهد داد.

فیلمی که باید هر ایرانی یک بار‌ آن‌را ببیند

در «شور شیرین» رزمنده‌های انقلابی همیشه پیروز نیستند و در سکانسی از فیلم، پس از حمله نیروهای حزب دموکرات تمامی پاسدارها توسط ضد انقلاب به شهادت می‌رسند. لذا فیلم، باورپذیرتر از آن دسته از فیلم‌هایی است که رزمنده‌ای با توان کم لشگری را اسیر می‌کند.

دفاع مقدس و اصالتهایی که به حاشیه رانده شد

مرحوم باز رگان درکتاب «انقلاب ایران در دو حرکت» به صراحت شعار علیه آمریکا را یک انحراف در شعارهای انقلاب می‌دانست. درک ساده انگارانه بازرگان از استبداد، به او این امکان را نمی‌داد که بفهمد پدیده استبداد یک پدیده پیچیده است که باید آنرا در چهره‌های دیرپایِ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و نظامی دید

هنوز هم صدای احمد کاظمی در گوشم هست

روایت داستانی شهید احمد کاظمی از مجموعه کتاب‌های سرداران ملی ایران از زمان هخامنشیان تا امروز است که هر مجلد آن از سوی انتشارات امیرکبیر به یک نویسنده سپرده شده است.

قالیباف: پیکر شهید برونسی، روحی تازه به فضای مشهد می‌دهد

شانه‌هایی همچون جوراب‌ها، لباس‌های گرمی‌که زیر لباس سپاه می‌پوشید و مخصوصا نوع گت شلوار پیکر همگی بر این دلالت می‌کنند که این پیکر همان پیکر شهید برونسی است. به ندرت پیش می‌آمد کسی در لشکر، لباس سپاه بپوشد و گت شلوار دائمی‌دوخته شده داشته باشد و من مطمئنم که روح تازه‌ای به فضای شهر مشهد مقدس، رزمندگان و مردم عزیز آن خواهد داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.