ارز مرجع حذف نمی‌شود

سلطانی با بیان این مطلب که شایعه سازی در مورد حذف ارز مرجع زمینهٔ فرصت طلبی افراد سود جو را فراهم می‌کند تصریح کرد: این امر سبب افزایش قیمت نهاده‌های دامی می‌شود.

اختصاص ارز ۱۲۲۶ به کالاهای اساسی

رئیس اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی مرغداری‌های کشور گفت: گفته می‌شود در ستاد تنظیم بازار تصمیم‌گیری شده است، دولت ارز مرجع ۱۲۲۶ تومان را به کالاهای اساسی تا آخر سال تخصیص دهد و دولت مابه‌التفاوت نرخ ارز را بپردازد.

ارزش ریال با حذف ارز مرجع تقویت شد

بلومبرگ طی گزارشی در مورد حذف ارز مرجع از سوی بانک مرکزی نوشت: ارزش ریال در برابر دلار در بازارهای غیررسمی ایران 1.3 درصد افزایش یافت.

دلار 1226 تومانی خاطره شد، ارز مبادلاتی مرجع

بانک مرکزی با حذف یکی از جداول اعلام نرخ ارز در وب‌سایت خود به تک نرخی شدن ارز دولتی رسمیت بخشید و نرخ ارز مبادله‌ای را جایگزین نرخ ارز مرجع کرد.

ارز مرجع حذف شد

رئیس کل بانک مرکزی از حذف ارز مرجع خبر داد و گفت: قیمت کالاهای اساسی و دارو افزایش نمی‌یابد.

ارز مرجع دارو و کالاها حذف نشده است

رئیس کل سازمان توسعه تجارت با تأکید بر اینکه هیچ بخشنامه یا دستور‌العملی در خصوص حذف ارز مرجع کالاهای اساسی به دست ما نرسیده، گفت: همچنان کالاهای اساسی ارز مرجع و دارو ارز مبادله‌ای می‌گیرد و هیچ تغییری صورت نگرفته است.

ثبات بازار دارویی تا یک ماه آینده

مشاور برنامه ریزی و تامین داروی سازمان غذا و دارو، از بهبود وضعیت بازار دارویی کشور و عرضه داروهای دپو شده در گمرکات کشور خبر داد.

دولت رسما با ارز مرجع خداحافظی کرد

دولت در بخشنامه ای اعلام کرد از این پس ارز مرجع به کالاهای اساسی و دارو تعلق نخواهد گرفت.

ارز مرجع تا پایان خرداد ماندگار است

تا پایان خرداد‌ماه که لایحه بودجه به تایید شورای نگهبان نرسیده این احتمال می‌رود که تغییری در نرخ ارز مرجع یا اختصاص آن به کالاهای اساسی ایجاد نشود.

بهمنی: ارز مرجع برای واردات دارو حذف شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات بهمنی در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی گفت: بهمنی از عدم اختصاص ارز مرجع برای واردات دارو خبر داده است.