شهرت جهانی یک کودک به دلیل ظلم مادر

بی مهری یک مادر نسبت به نوزاد بیمارش باعث شهرت این نوزاد و پدر فداکارش شد.

54 چاه‌ نفتی ایران همچنان فعال

اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد، 54 چاه نفتی ایران همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند در حالی‌ که در ماه ژانویه 208 حلقه چاه نفتی ارمنستان و 199 حلقه چاه نفتی آمریکا، دو مالک بیشترین تعداد چاه فعال در جهان، از فعالیت خارج شده‌اند.

طمع کشورها به داشته‌های فرهنگی ایران

در حالی که تا کمتر از یک ماه دیگر دانش پخت نان لواش به کام ارمنستان و روسری ابریشمی آذری به نام کشور آذربایجان در فهرست یونسکو به ثبت خواهد رسید، ازبکستان هم با پرونده جهانی «شوخ طبعی» ظاهراً قرار است «ملانصرالدین» را از آن خود کند.

ساخت خط انتقال برق بین ایران و ارمنستان

در دیدار وزیر نیروی کشورمان با همتای ارمنستانی وی بر احداث خط سوم انتقال برق بین دو کشور و تقویت تبادل انرژی بین دو کشور تاکید شد.

واکنش سه کشور به یک خبر تریبون مستضعفین

در بیانیه وزارت خارجه تاجیکستان آمده است اظهارات رهبر حزب الله ایران “که خویشاوند وزیر خارجه پیشین ایران است، باعث تعجب و تاسف محافل مختلف فرهنگی و سیاسی در تاجیکستان شده است.”

اتحاد ایران و ارمنستان علیه تحریم‌ها

در این گزارش با اشاره به حضور اقلیت ارمنی در کشور شیعه ایران، پیش بینی شده است که در آینده منافع استراتژیک، سیاسی و اقتصادی ایران و ارمنستان در همکاری با یکدیگر افزایش می یابد.

تكان دهنده‌ترين عكس‌های خبری

یکی از مشهورترین عکس‌های جهان. مرد تانک‌ها یا شورشی ناشناس، لقبی است که رسانه‌ها به یک فرد ناشناس چینی داده‌اند که در جریان اعتراضات ۱۹۸۹ میدان تیانانمن با ایستادن در جلوی ستونی از تانک‌های ضدشورش تی ۵۹ چینی، جلوی پیشروی آن‌ها را گرفت.

آغاز دومین جشن جهانی نوروز با حضور سران کشور های منطقه

آيين دومين جشن جهاني نوروز صبح امروز (يكشنبه) با حضور رييس جمهوري اسلامي ايران و همتايان وي از كشورهاي تاجيكستان، تركمنستان ، افغانستان ، ارمنستان و عراق در سالن «جنان» مجموعه فرهنگي سعدآباد تهران آغاز شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.