افراد ترسو و لیبرال به دنبال سازش با آمریکا هستند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که مذاکره و سازش با آمریکا را مطرح می‌کنند افرادی ترسو، لیبرال و آدم‌های وطن‌فروش هستند که از آمریکا تبعیت می‌کنند.

حمل مواد مخدر با قوطی‌های کنسرو

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: باندی که در میاندوآب مواد مخدر را با قوطی‌های کنسرو حمل می‌کردند، شناسایی و منهدم شدند.

موافقت‌نامه تعرفه ترجیحی ایران و ترکیه لغو شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موافقت‌نامه تجارت ترجیحی ایران و ترکیه در دولت فعلی امضا شده است خطاب به رئیس‌جمهور گفت: این توافقنامه خلاف اصل 77 قانون اساسی است و هر چه زودتر باید لغو شود.

نماینده‌ای که بچه‌هایش کارگری می‌کنند

معمولا نماینده های مجلس نقاط خوش آب و هوای تهران را برای سکونت انتخاب می‌کنند، اما داستان نماینده ارومیه کمی متفاوت است.

واردات سیگارخارجی در انحصار افرادخاص است

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه چرا انحصار واردات سیگار خارجی در اختیار افراد خاص است، گفت: اگر این امتیاز به شرکت دخانیات داده می‌شد، ما حرفی نداشتیم، مجلس با تعطیلی دخانیات کاملا مخالف است و از این مسئله شکایت کردید.

داعش توان تعدی به مرزهای ایران را ندارد

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: گروهک تروریستی داعش توان تعدی به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

پای ژاپنی‌ها به دریاچه ارومیه باز شد

مهرماه امسال هیئت وزیران دولت تدبیر و امید 19 راهکار فوری نجات دریاچه ارومیه را تصویب و برای اجرا به وزیر نیرو ابلاغ کرد. حالا پس از 38 روز، چیت چیان می گوید به زودی یک تیم کارشناسی ژاپنی به منظور همکاری برای جلوگیری از بروز فاجعه زیست محیطی این دریاچه به ایران خواهد آمد.

احمدی‌نژاد وارد ارومیه شد

رئیس‌جمهور در چارچوب چهارمین دور از سفرهای استانی هیئت دولت وارد فرودگاه بین‌المللی شهرستان ارومیه شد.

دریاچه ارومیه همچنان نیازمند کمک!

برای بهبود دریاچه ارومیه از وضعیت بحرانی تحول خاصی روی نداده است و شرایط این دریاچه همانند گذشته است ضمن اینکه وخامت جدی نیز در دریاچه ارومیه بروز نکرده است.

راهکارهای ویژه برای نجات دریاچه ارومیه

سرپرست معاونت آب و آبفای وزارت نیرو برنامه‌های ویژه دولت برای احیای دریاچه ارومیه را تشریح کرد و با اشاره به دستور ویژه رییس‌جمهور در این زمینه گفت: حل مساله دریاچه یک موضوع چند بعدی پیچیده است که برنامه‌های مختلفی در چند بخش برای آن انجام می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.