یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

جشن ازدواج زوج خیر در آسایشگاه کهریزک

زوج جوان آغازین شادی زندگی مشترک خود را با معلولان جسمی و حرکتی به اشتراک گذاشتند و آسایشگاه کهریزک را به تالارهای شیک و باکلاس و گران قیمت ترجیح دادند تا با تقسیم نمودن شادیشان شاهد لبخندهای فرشتگان زمینی باشند.

مراسم ازدواج را ساده برگزار کنیم

خیلی از زوج های جوان و خانواده های ایشان از خود می پرسند که چگونه می شود یک مراسم ازدواج ساده برگزار کرد ؟ برای دریافت پاسخ این سوال از یکی از متولیان برگزاری مراسم ازدواج اسلامی سوال کردیم . پاسخ او آسان بود ، هماهنگونه که آسان باید باشد .

راه‌های آسان ازدواج

کتاب جوشکاری حتی سر از ایرلند و مسکو هم در آورده و دانشجوی ایرانی ساکن مغرب زمین را مجاب کرده است که سرش را برای دامادی کوتاه کند!

جشن‌های عروسی مثلا اسلامی!

و اما جشن عروسی غیر اسلامی یا کمتر اسلامی جشنی است که خانواده‌های کمتر مقید برگزار می‌کنند. در آن‌ها هم رقص هست، هم موسیقی. شده که حتی از اول عروسی تا آخر، آقای داماد و برادرهای عروس و برادرهای داماد و دیگر عناصر ذکور، حس «خودبرهمه محرم انگاری»شان بالا بزند و از بخش زنانه بیرون نروند!

«ازدواج آسان» چگونه محقق می‌شود؟!

دختردارها می‌دانستند هر آینه خواستگاری پشت در خانه خواهد آمد پس همیشه سماورشان آب و آتش بود و قندانشان پر از قند و خانه‌های ساده و بی‌زرق و برقشان مثل یک دسته‌گل.

حدادعادل: نهضت ازدواج آسان راه می‌اندازم

من به وحدت و همبستگي ملي ميان همه ايران اعتقاد دارم و از سعي مي‌كنم از اشرافي‌گري پرهيز كنم،‌صرفه‌جويي ملكه اينجانب است و آنرا عادت رفتاري دائمي خود مي‌دانم.

تاسیس دفاتر «ازدواج آسان» در دانشگاه‌ها

معاون فرهنگی وزات علوم از تاسیس دفاتر «ازدواج آسان» در دانشگاه‌ها خبر داد.

جزییات طرح«ازدواج آسان» در دانشگاه‌ها

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دفا‌تر ازدواج آسان به شکل آزمایشی در ۹ دانشگاه بزرگ کشور تا پیش از ماه محرم افتتاح خواهد شد.

رهاورد نمایشگاه «پیوند آسمانی» چه بود؟

نمایشگاه «پیوند آسمانی» به آخرین ایستگاه خود رسید و سوال اینجاست که در این حرکت چه رهاوردی به همراه داشت؟

ازدواج آسان نباید تحمیلی باشد

یک کارشناس مذهبی گفت:‌ ازدواج باید در سطح توانایی منطقی مرد و زن باشد و اگر فردی تمایل به ساده زیستی دارد، حق ندارد نظرش را بر دیگری تحمیل کند. بلکه بحث ساده زیستی باید در اثر مفاهمه ایجاد شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.