هفت چالش ازدواج جوانان

  معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با برشمردن هفت چالش ازدواج جوانان، یکی از این چالش‌ها را وضعیت مشاوره قبل از ازدواج برشمرد و افزود: روانشناسان مجرب تاکید دارند دختر و پسر علاوه بر مشورت با والدین قبل از انتخاب همسر برای اطمینان از انتخاب درست از خدمات علمی روانشناختی بهره‌مند شوند؛ […]

ازدواج با چه کسانی ممنوع است؟

در انتخاب همسر، همه آرزو دارند یک همسر خوب و شایسته انتخاب کنند اما واقعا «خوب» یعنی چه؟ خیلی از جوانان مجرد در آستانه ازدواج، در تعریف صفت خوب برای همسر آینده‌شان می‌مانند و نمی‌دانند ازدواج با چه کسانی ممنوع است.

نسبت میان ارتباط و ازدواج چیست؟

به طور غریزی دختر برای پسر جذاب است. برای هر پسری دختر جذاب است به شرطی که مدام انواع و اقسام دخترها جلو چشمش نباشند. اتفاقی که در دوست های خیابانی می افتد این است که دختر های گوناگون جلوی چشم پسر ها قرار می گیرند و بدین ترتیب ذائقه پسر ها هم سخت می شود.

پرداخت تسهیلات مسکن به زوج‌های کم‌درآمد

آنچه که مد نظر قرار می‌گیرد این است که، ‌آیا این طرح با این مفاد و چارچوب، طرح مناسبی برای اجرا به شمار می‌آید؟ و با اجرای این طرح می‌توان امیدوار بود که میزان ازدواج افزایش یابد؟ با نگاهی گذرا نسبت به مفاد طرح می‌توان به کلیاتی از معایب و مزایای این طرح در حیطه مسائل اقتصادی، ‌فرهنگی و اجتماعی رسید.

طرح 2 وزارتخانه برای ازدواج دانشجویی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از ورود مستقیم وزارتخانه های علوم و ورزش و جوانان در زمینه ازدواج دانشجویی خبر داد و گفت: این دو وزارتخانه به زودی به طور مستقیم در انتخاب همسر، راهنمایی خانواده ها برای انتخاب همسر و آموزش بعد از ازدواج جوانان وارد می شوند.

اصولاً ازدواج خوب است…

با خانواده های همدیگر رفت و آمد کنید، سفر بسیار به درد بخور است، اگر خانم، تیتیش مامانی و افاده ای است و مدام پدر یا شوهر خواهرش را سر شما می‌کوبد و خود را همه چیز دان می‌داند، کلاً بی خیالش شوید! اگر آقا خسیس است و به بهانه قناعت و این که خودت گل هستی و چیزی لایقت پیدا نکردم و. غذاهای اینجا خوب نیست و …

تهران در ازدواج از آخر، اول است

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: میانگین سن ازدواج در کشور برای آقایان 27.4 سال و برای خانم‌ها 22.1 سال است و این آمارها در نقاط شهری و روستایی کشور متفاوت است.

افزایش سقف اعتبارات وام ازدواج

اعلام برنامه های هفته ازدواج، تعداد متقاضیان دریافت وام ازدواج، تعیین تکلیف مراکز مشاوره و سرنوشت ماده 43 قانون برنامه پنجم، غیرمجاز بودن سایت های همسریابی، چرایی تصویب نشدن قانون تسهیل ازدواج و … از مهمترین موضوعات نشست خبری مدیر کل فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان بود.

عروسی خوبان؛ از ۸ تا ۲۰۰ میلیون تومان!

در کنار تالارهای پذیرایی مجلل که تعدادشان هم در شهر کم نیست، به سراغ یکی از تالارهای جنوب شهر رفتیم تا بدانیم وضعیت قیمت‌ها در این گوشه از شهر چگونه است.

زوج‌های جوان بخوانند

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) در پرداخت وام‌های ازدواج به جوانان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با سازو کارهای این صندوق خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.