اسنودن: بن لادن هنوز زنده است!

سایت «مسکو تریبیون» در مطلبی از قول افشاگر معروف امریکایی مدعی شده است که بن لادن هنوز زنده بوده و در جزیره باهاماس در اقیانوس آتلانتیک زندگی اشرافی دارد.

سقوط هواپیمای خانواده بن‌لادن در انگلیس

یک هواپیمای شخصی که گفته می‌شود متعلق به اسامه بن‌لادن، رهبر اسبق گروه تروریستی القاعده بوده در انگلیس سقوط کرد و چهار سرنشین آن کشته شدند.

فاکس‌نیوز هویت قاتل بن‌لادن را افشا می‌کند

فاکس‌نیوز آمریکا اعلام کرد قصد دارد در ماه آینده میلادی فیلمی مستند را به نمایش گذارد که در آن هویت سرباز آمریکایی که اسامه بن‌لادن رهبر القاعده را کشت معرفی می‌کند.

جزئیات تازه از به آب انداختن جسد «بن‌لادن»

لئون پانتا، رئیس سابق سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و وزارت دفاع این کشور در کتاب اخیر خود با عنوان “جنگ‌های ارزشمند” (Worthy Fights) نوشته است اسامه بن‌لادن رهبر القاعده که اول ماه می ۲۰۱۱ در ابیت آباد پاکستان کشته شد، درحالی در داخل دریا انداخته شد که به بدن او زنجیرهایی با وزن بیش از ۱۳۶ کیلوگرم پیچیده شده بود.

با چارت سازمانی داعش آشنا شوید

گروه موسوم به «جماعت توحید و جهاد در عراق» به سرکردگی «ابومصعب زرقاوی» در ابتدا مدعی بود که در حال مقاومت در برابر اشغالگران آمریکایی و همکاری با عراقی ها است؛ درحالیکه به صورت همزمان درحال تکفیر مردم این کشور و دعوت به قتل و سربریدن و ترور مردم عراق بود.

اینفوگرافی: داعش یک گروه تروریستی مخوف

دریافت تصویر در اندازه اصلی    

بن‌لادن هنگام مرگ مسلح بود

گفته می‌شود هنگامی که نیروهای ویژه آمریکایی به اتاق اسامه بن لادن، رهبر سابق القاعده، هجوم آوردند، او در دستان خود سلاح داشته و به دنبال نارنجکی بوده است.

بن‌لادن خودکشی کرده است

بن لادن برخلاف داستان اوباما به دست نیروهای آمریکایی کشته نشد بلکه خودش کمربند انفجاریش را منفجر کرد.

«اسامه بن لادن» از لیست سیاه خارج شد

۲ سال پس از مرگ اسامه بن لادن رهبر سابق «القاعده»، شورای امنیت سازمان ملل متحد نام وی را از لیست تحریم‌های این سازمان حذف کرد.

«اسامه» به یاری «اوباما» می‌آید

یک شبکه تلویزیونی آمریکا قرار است دو روز پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور فیلمی داستانی از عملیات حمله به محل اختفا اسامه بن‌لادن منتشر کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.