کلیپ/ بیمارستان اسباب بازی!!!

ما را در سلچی دنبال کنید…

امکان رقابت با نوشت‌افزار چینی را نداریم

مدیر شرکت آزاده استفاده از نوشت‌افزار ایرانی را درگرو عزم ملی دانست و گفت: ما هنوز امکان رقابت با محصولات چینی را نداریم.

عروسک ۱۰۰ ساله مرمت می‌شود

کارشناسان پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی برای انجام اقدامات حفاظتی و مرمتی از عروسک‌های با ارزش از جمله عروسک ۱۰۰ ساله موزه عروسک و اسباب بازی کاشان اعلام آمادگی کردند.

تهران میزبان جشنواره‌ ملی اسباب‌بازی می‌شود

با پایان داوری بیش از ۵۲۰ اسباب‌بازی در دو بخش ثبت‌شده‌های داخلی و گروه مجوز تولیدی، اولین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی روز دوشنبه به مدت پنج روز در تهران برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره ملی اسباب‌بازی

نخستین جشنواره ملی اسباب‌بازی رویداد تازه‌ای است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با رویکردی فرهنگی برگزار می‌شود.

«باربی» سوغات فرهنگی استان‌ها می‌شود

به فروشگاه‌ها و مغازه‌های جاده‌ای شمال کشور که سر می‌زنیم، با قفسه‌هایی از عروسک‌های «باربی» و همسرش «کن» مواجه می‌شویم، به گونه‌ای که انگار باربی توانسته است فضای سوغات ایران را نیز متحول کند!!

داستان اسباب بازی‌های زندگی ما

با ورود فرهنگ غربی کار به‎جایی رسید که خانه‎‎های ما نیز فرنگی شدند، یعنی برخی از شهرنشینان از روی اجبار آپارتمان‎نشین شدند. وقتی که زندگی افراد به زندگی آپارتمانی تبدیل شود کودک چاره‎ای نخواهد داشت جز اینکه در فضای اندک آپارتمان بازی کند و بیشتر اوقات حتی اگر فضایی برای بازی کودک در بیرون منزل وجود داشته باشد…

تربیتی که به دست کارخانه‌دارهای خارجی است!

تنها گذاشتن اعداد و ارقام کنار هم و عنوان این مطلب که صنعت اسباب بازی چین و آمریکا و اروپا جهان را تسخیر کرده دردی را در این عرصه از ما دوا نمی‌کند. امروز دختران ما دوست دارند مانند باربی لباس بپوشند، آرایش کنند و اندامشان را مثل آن درآورند یا پسران ما شب‌ها خواب بن تن و اسپایدرمن را می‌بینند.

«باربی» خطرناک‌تر است یا «اسپایدرمن»؟

سردمداران آمریکا همواره به دنبال تسلط فکری بر مردم خویش بوده و هستند و همواره سعی کرده اند جامعه لیبرال دموکرات را به عنوان پایان دنیا مطرح می کنند و وانمود می کنند تمام جوامع بشری به سمت آن در حال حرکت هستند و دیر یا زود به آن خواهند رسید، در این میان هالیوود مهمترین تئوریزه کننده این رویا است، که از آن به رویای آمریکایی (American dream) نیز یاد می شود.

«آر‌کیو ۱۷۰» به تولید انبوه رسید!

یک گروه تولید کننده محصولات فرهنگی اقدام به تولید اسباب بازی پهپاد «آر.کیو.۱۷۰» آمریکایی نموده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.