عکس: «آقا» در استادیوم آزادی

عکسی خاطره انگیز از مقام معظم رهبری در محل «استادیوم آزادی تهران»

آیا حمایت‌های ما تاثیری در وضع مردم بحرین دارد؟

نزدیک انتهای پرسش و پاسخ بود که یکی از حاضران در جلسه سوالی از «دکتر الراشد»، یکی از مدعوین جلسه پرسید که ایشان در پاسخ مطالب قابل توجهی بیان کرد. سوال این بود: «از زمان انقلاب‌های منطقه مردم و دانشجویان ایران به طور پیوسته با اقدامات مختلف خود سعی کردند تا از حرکت‌های مردم منطقه و به خصوص بحرین حمایت کنند. آیا این حمایت‌ها به گوش ملت بحرین دانشجویان و جوانانش رسیده است؟ چه اثری داشته است؟»

قرار استادیومی جدید: فردا درب شرقی استادیوم آزادی، بازی استقلال و النصر

مانند هفته پيش كه در بازي پرسپوليس و الإتحاد شركت كرديم، اين هفته نيز در بازي استقلال تهران و النصر عربستان در استاديوم آزادي شركت مي‌كنيم تا اعتراض خود نسبت به سياست‌هاي عربستان خون‌خوار در قبال بحرين را از طريق بازيكنان النصر به حكومت ظالم عربستان برسانيم.

فوتبال ایران، از خودی رانده و از غیر مانده!

اما با این همه، مسئولین امنیتی ورزشگاه و مسئولین فدراسیون و دست اندرکاران این مسابقات باز هم باید پاسخگوی ادعاهای سخیف طرف عربستانی باشند. آن هم به بهانه «نامناسب بودن ورزشگاه‌های ایران» و «آلوده بودن آب های آشامیدنی» که در اختیار ورزشکاران عربستان قرار گرفته است.

بسیج دانشجویی: منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی اعلام داشتند ما ضمن آن که حق پیگرد قضایی را برای خود محفوظ می‌دانیم منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم.

ما کار خود را کردیم و بردیم

نه نیازی به مجادله تماشاچیان با جمعیت دانشجویان بود و نه نیازی به دخالت بی معنا و بی منطق نیروی انتظامی. کاری که ما کردیم از شعارهای «خلیج عربی» ورزشگاه ها اعراب بدتر نبود، توهینی هم به بازیکنان آنها نکردیم که آبروی میزبان را برده باشیم. مثلا مشابه کاری که عربستانی در انگشت نگاری از بازیکنان ما انجام می دهند. اتفاقا آنها هستند که فوتبال را سیاسی می کنند.

فوتبال پرستی مهمتر از دیانت ماست؟

این بار نخست نبوده است که روحیه‌ی محافظه‌کارانه در برخی مسئولین جمهوری اسلامی باعث باج دادن به عربستان و کوتاه آمدن از آرمان‌های انقلاب شده است. مگر نبود که در همین فروردین ماه جمعی از بسیجیان شهر مشهد در برابر کنسولگری این لکه‌ی ننگ مسلمانان، تجمع کردند و البته ۵ نفر از آنان بازداشت شدند! چرا که به دفاع از برادران و خواهران بحرینی خود فریادی بر سر کنسولگری عربستان کشیدند!

بازی تمام شد آقای کاشانی!

ترس از جریمه چند هزار دلاری به اندازه یک صدم مبلغ قرارداد بازیکنهای لیگ دسته دوم محلات برزیل که دلالها بارها و بارها به باشگاه تحمیل کرده اند ٬ حقیقت شما را نشان داد.

درخواست لغو بازی پرسپوليس و الاتحاد از سوی ستاد پاسداشت شهدای اسلام

ستاد پاسداشت شهداي نهضت جهاني اسلام با صدور بيانيه‌اي خواستار لغو بازي فوتبال ميان دو تيم پرسپوليس ايران و الاتحاد عربستان به دليل جنايات متعدد آل سعود، هم‌پيماني او با امريكا و رژيم صهيونيستي و نيز اظهارات خصمانه آنها عليه جمهوري اسلامي ايران شد.

سابقه فعالیت‌های استادیومی در خاطرات عزت شاهی!

همه‌ی بازی‌ها انجام شده بود. آخرین بازی، بازی تیم ملی ایران با اسرائیل بود. برای این روز ما یک سری پلاکارد که با دو چوب افراشته می‌شد، درست کردیم و در کنار کلیسایی که در نزدیکی امجدیه بود گذاشتیم و مردم را برای برداشتن پلاکاردها تحریک و تشویق می‌کردیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.