یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

در عرصه های پیکار با دشمن جهانخوار سازش نمی پذیریم + دانلود

خانه سرود انقلاب اسلامی همزمان با ایام سالروز سیزده آبان دو قطعه سرود استکبار ستیز و ضد آمریکایی تهیه کرده که این سرود ها امروز بعدازظهر مقابل لانه جاسوسی اجرا می‌شوند.

«تیر نمرود» به یاد شهدای ایرباس منتشر شد + دانلود

سرود «تیر نمرود» در سالروز شهادت ۲۹۰ نفر از هم‌وطنانمان در پرواز مسافری ایرباس با صدای استاد اسفندیار قره‌باغی منتشر شد.

سرود«مرگ بر آمریکا»کاملا انسانی است

«اسفندیار قره‌باغی» گفت: برخی سرود مرگ بر آمریکا را غیر انسانی می دانند چون به قول آن‌ها انسان کسی است که هواپیما را با موشک می‌زند و درجه می‌گیرد اگر این‌گونه است سند محضری می‌دهم که ما انسان نیستیم.

گزارش تصویری: استاد اسنفدیار قره باغی

استاد اسفندیار قره باغی خواننده آهنگ های ماندنی در انقلاب است. از جمله آن ها می توان به «آمریکا، آمریکا، مرگ به نیرنگ تو» اشاره کرد.

گزارش تصویری: بزرگداشت صدای انقلاب

مراسم بزرگداشت استاد قره باغی، با استقبال پرشور و گرم مردم تبریز در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن برگزار شد.

استقبال پرشور تبریزی ها از صدای انقلاب

ما هنوز قدر قره باغی را نشناخته ایم و نمی دانیم که چه گوهری را در میان داریم.باید به این این بیندیشیم که نسل های آینده اگر از ما آثار قره باغی را بخواهند چه نشان شان خواهیم داد. اینها هویت فرهنگی ما هستند که داریم از دست می دهیم شان.

قره باغی، هنر موسیقی را از تفنن به سمت تعهد سوق داد

استاد قره‌باغی از جمله شخصیت‌های پیشتازی بودند که بعد از انقلاب به رمز و راز تعهد انقلابی شکل داد و در دنیای موسیقایی ایران، سربلند کرد. و هنر موسیقی را از سطح تفنن و تفریح به سمت تعهد سوق داد.

برگزاری بزرگداشت استاد قره باغی در تبریز

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، مراسم بزرگداشت «استاد اسفندیار قره‌باغی» را برگزار می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.