افشانی استاندار فارس و صادقی استاندار قم

سخنگوی دولت از انتخاب علی افشانی به‌عنوان استاندار فارس و مهدی صادقی به‌عنوان استاندار قم در جلسه امروز هیئت دولت خبر داد.

نمایندگان استان فارس در مجلس استعفا کردند

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس با اعلام استعفای اعضای نمایندگان استان فارس گفت: مجمع نمایندگان استان فارس پس از امضای استیضاح وزیر راه، در اعتراض به معرفی فردی برای استانداری این استان که سابقه تند سیاسی، غیر بومی و ناآشنا به امورات استان است، استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه کردند.

شیرازی‌ها فردا با مترو جا به‌ جا می‌شوند

به دنبال انتظاری 12 ساله و تحمل راه‌بندان‌های بسیار ناشی از حفاری‌های مترو و …، صبح فردا شیرازی‌ها با قطار شهری به مقاصد خود می‌رسند.

یک روحانی برای استاندار شدن «برنج و روغن و ماکارونی» توزیع می‌کند +عکس

وی که هیچ سابقه‌ی اجرایی در کارنامه‌ی خود ندارد به گونه‌ای از مدیریت استاندارهای گذشته‌ی فارس انتقاد می‌کند و از ظرفیت‌ها و مشکلات فارس سخن می‌گوید که گویی سال‌ها تجربه‌ی مدیریت اجرایی و دولتی داشته است و اکنون وی فرشته‌ی نجات استان فارس خواهد بود!

معاون سابق احمدی‌نژاد هم نامزد انتخابات شد

احمد زاده خواهد آمد تا بگوید سرباز ولایت است و تا آخرین نفس سرباز ولایت باقی می ماند و در روز های آینده موارد مهمی درباره مدیریت کشور خواهد گفت و سکوت یک سال و نیم خود را خواهد شکست.

موضع استاندار جدید فارس نسبت به مشایی

بهرحال حسین صادق عابدین از چند روز آینده بر صندلی استانداری فارس تکیه خواهد زد اما آنچه مورد اعتراض مردم فارس و شیراز نسبت به استاندار و سرپرست سابق شده بود وابستگی‌های مشکوک با برخی جریانات منحرف بود که استاندار فعلی باید از ان عبرت بگیرد و تمام همت و تلاش خود را برای آبادی و پیشرفت استان فارس و جبران عقب ماندگی‌های دوران مدیران قبلی استان بکار گیرد.

تصویر: اعتراض به جریان انحرافی در مقابل استانداری فارس

انتصابات اخبر در استانداری فارس باعت شد تا جمعی از مردم شیراز صبح امروز با حضور در مقابل استانداری فارس نسبت به تغییر مدیریت‌های ارزشی در این استان اعتراض و خواستار انتصاب استاندار بومی شوند. تجمع کنندگان شعارهایی علیه مشایی و احمدزاده استاندار سابق سردادند و نسبت به انتصاب سرپرست جدید نیز اعتراض داشتند.

درب استانداری فارس قفل شد؛ شعار مرگ بر مشایی!

تجمع كنندگان شعار مرگ بر مشايي سردادند و احمدزاده استاندار فارس و سجاي معاون برنامه‌ريزي استانداري را از مهره‌هاي مشايي دانسته و خواستار ترك حاميان سركرده باند انحرافي از شيراز و فارس شدند. تجمع‌كنندگان همچنين بر درب ورودي استانداري به عنوان اعتراض در تاخير معرفي استاندار جديد قفل زدند.

گزینه‌های جدید برای استانداری فارس معرفی شدند

میان گزینه‌های تصدی استانداری فارس، نام بهروز مرادی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها، مرتضی تمدن استاندار تهران، دكتر حامد دهقانان معاون سياسي امنيتي استاندار فارس و احمد اسفندیاری سرپرست سازمان بهزیستی به چشم می‌خورد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.