پریشانی‌های یک دریاچه

پریشانی‌های دریاچه پریشان این روزها تمامی ندارد، آخرین چشمه تالاب هم خشک شده و حالا دریاچه خود را به آتش کشیده است.

بانویی که ۲۰روستایی را حافظ کل قرآن کرد

پس از تأسیس مؤسسه بیت‌الأحزان حضرت زهرا(س) در آنجا حفظ کل قرآن را به پایان رساند. پس از آن برای توسعه حفظ قرآن به نورآباد استان فارس مهاجرت کرد و در آنجا موفق به تربیت ۲۰ حافظ کل قرآن و چندین حافظ چند جزء قرآن کریم شد.

نمایندگان استان فارس در مجلس استعفا کردند

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس با اعلام استعفای اعضای نمایندگان استان فارس گفت: مجمع نمایندگان استان فارس پس از امضای استیضاح وزیر راه، در اعتراض به معرفی فردی برای استانداری این استان که سابقه تند سیاسی، غیر بومی و ناآشنا به امورات استان است، استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه کردند.

فریاد خاموش باغ سنگی در طبیعت

پیرمرد کر و لالی که در روستایی دور افتاده از سیرجان یکی از منحصر به فرد ترین هنرهای معاصر را ایجاد کرد هیچ گاه فکر نمی کرد باغ سنگی اش به یکی از جاذبه های بین المللی تبدیل می شود.

حاشیه‌نشینان محروم از شناسنامه، و یارانه

پیرمرد با چشمانی نگران و صدایی لرزان از بی شناسنامه بودن ۱۰ نفر از فرزندان این خانواده ها خبر داد که باعث محروم شدن هر ۱۰ نفر آنها از تحصیل و حتی دریافت یارانه نقدی دولت شده بود. او تاکید داشت که علیرغم پیگیری هایی که تاکنون در حد توان خود داشته اند، موفق به صدور شناسنامه برای اعضای بی شناسنامه اشان نشده اند

محدودیت‌‌های ترافیکی راه‌ها تا پایان دهه‌محرم

کل تردد ثبت‌شده طبق اطلاعات ۹۷۱ ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 8.6 درصد افزایش را نشان می‌دهد؛ همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۸ درصد و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح انجام شده است.

جاده‌های کدام استان‌ها بوی مرگ می‌دهند؟

نگاهی به آمار منتشرشده از سوی پزشکی قانونی در ارتباط با تلفات حوادث رانندگی، مشخص می‌کند جاده‌های مرگبار کشور در استان فارس بیشترین قربانی را می‌گیرند.

مناطق آزاد به کانون واردات تبدیل شده‌اند

معاون اول رئیس جمهور گفت: مناطق آزاد کشور امروز به کانون واردات تبدیل شده اند.

مذاکره با غرب نباید با اشتباه راهبردی توام باشد

رئیس مرکز سیاست‌گذاری تحقیقات و سلامت استان فارس گفت: در مذاکره با غرب باید منافع ملی را حفظ کنیم تا دچار اشتباه استراتژیک نشویم.

جزئیات حمله مسلحانه دراویش گنابادی به مردم کوار در فارس

ظهر امروز عده‌ای از مردم کوار در پی ضرب و شتم یکی از طلاب این شهر و توهین و فحاشی به لباس روحانیت و دیگر مقدسات اسلامی از سوی دراویش گنابادی در اقدامی خودجوش و مردمی راهپیمایی کردند. دراویش که با جمعیت زیاد مردم روبه رو می‌شوند با آنها درگیر و به سوی آنها با اسلحه گرم تیراندازی می‌کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.