۱۷فروردین پایان ثبت نام آزمون استخدامی

ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرايی برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ تا ۱۷ فروردین ادامه دارد.

اعلام سهمیه استخدام خانواده‌ شهدا و ایثارگران

در جلسه‌ای که با منابع انسانی قوه مجریه داشته ایم سهمیه استخدام این خانواده ها در سال 94 اعلام خواهد شد که خانواده های جانبازان زیر 25 درصد و ایثارگران و رزمندگانی که 6 ماه در جبهه حضور داشته اند از این سهمیه برخوردار هستند.

اطلاعیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

اطلاعیه نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از سوی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی و سنجش منتشر شد.

دولت کارمند جدید استخدام می‌کند

در هفته نخست اولین ماه سال ۹۴ دولت در اطلاعیه ای از اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۱۳۹۴ خبر داده است.

نوبخت مجوز استخدام‌مشروط را صادر کرد

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهورِی از صدور مجوز استخدام پذیرفته شدگان آزمون‌های استخدامی مصوبه مهرآفرین و مهندسین کشاورزی در سال جاری خبر داد.

تکلیف پذیرفته‌شدگان استخدام روشن نیست

مدت دو سال و اندی است که عده‌ای از همین جوانان مملکت اسلامی درگیر بحثی به نام استخدامی‌های استانداری هستند و جمع کثیری از آنها مراحل گزینش و استخدام را طی نموده‌اند و حتی بسیاری از آنها نیز به امید استخدام و گذران زندگی ازدواج نموده و حتی فرزند دارند در حالی که هنوز به آرزوی استخدام نرسیده‌اند.

بخشنامه جدید استخدام دولتی ابلاغ شد

درپی لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین توسط دولت یازدهم، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور بخشنامه جدیدی را برای ازسرگیری استخدام رسمی، پیمانی و قراردادی در دولت ابلاغ کرد.