پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ/ بخشی از کارنامه سیاه قاضی‌زاده‌هاشمی، وزیر مستعفی دولت روحانی

وزرا به جای استعفا، باید در دادگاه حاضر شوند و پاسخگوی مشکلات اقتصادی که بوجود آوردند باشند

سرپرست جدید وزارت بهداشت حامی سابق طرح تحول و معترف امروز به شکست

دکتر ‏نمکی سابقاً منتقدان طرح تحول سلامت را همان مخالفان برجام خوانده بود که بیمارگونه به دولت تاخته و از هر کار مثبت دولت جز شکست تفسیر نمیکنند!
حال خود اوست که بر صحبتهای مخالفین صحه گذاشته و گفته از ۹۲ تاکنون بودجه وزارت بهداشت ۴۰۰% افزایش یافته و امکان تزریق پول بیشتر وجود ندارد!

افزایش ۳/۴ برابری دریافتی پزشکان از بیمه سلامت با اجرای طرح تحول

با اجرای طرح تحول سلامت میزان پرداختی صندوق بیمه سلامت به پزشکان از ۳۷۷ میلیارد تومان به ۱۲۷۴میلیارد تومان (نزدیک به ۳/۴ برابر شده است.
آیا با طرح تحول قاضی زاده وزیر بهداشت فقط می‌خواست جیب پزشکان را پر کند؟ یا هدفش کاهش هزینه‌های درمان و بهبود سلامت ایرانیان بود؟

کلیپ/ ویدئوچکِ برنامه ثریا در مورد بودجه طرح تحول سلامت

مجری ثریا: بعد از برنامه قبلی با حضور وزیر، سه ماه تعطیل شدیم، و‌ بیش از دو سال در این خصوص سکوت کردیم ولی خوشحالیم که امروز آقای نوبخت هم متوجه نقایص جدی طرح تحول سلامت و هزینه های بیش از حد آن شده‌اند!
آقای وزیر! به جای استعفا، پاسخگو باشید و نقایص طرح تحول را اصلاح کنید

او رفت چون همه بودجه سلامت را به جیب پزشکان ریخته بود

افزایش نجومی هزینه های درمانی بیمه تامین اجتماعی قبل و بعد از طرح تحول سلامت نشان میدهد، قاضی زاده هاشمی برای فرار از شکست، بحث استعفا را مطرح کرده است!

بودجه وزارت پزشکان از حدود ۱۴ هزارمیلیارد در سال ۹۱ به ۸۷ هزارمیلیارد در سال ۹۷ رسیده یعنی بیش از ۶ برابر!

اما قاضی‌زاده باز راضی نیست و استعفا داده؛ چون جناب وزیر دوربینی بجای اصلاح ساختاری نظام سلامت، با ریختن بیت‌المال در چاه ویل جیب پزشکان و آزادسازی تعرفه‌ها دنبال تحول در نظام سلامت بود!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.